'Seninki Kaç Para'nın galasında, Ocak ayında ölen filmin oyuncusu Azer Bülbül unutulmadı.
'Seninki Kaç Para' filminin galası önceki gece City's'de gerçekleşti. Geceye filmin başroloyunculardanFulden Akyürek'in ablası şarkıcı Umut Akyürek ve eşi Oktay Ertuğrul, Ece Gürsel, Tuğba Özay, Berkay, Polat Yağcı'nın da aralarında bulunduğu ünlüler katıldı. Gecede Umut Akyürek ve eşi ilginç kıyafetleriyle ilgi odağı oldu.

AZER BÜLBÜL ANILDI

Filmin oyuncularından biri olan rahmetli Azer Bülbül de galada anıldı. Bülbül'ün posteri çiçeklerle süslenerek özel bir anma köşesi oluşturuldu. 'Seninki Kaç Para'nın yapımcıları Fırat Boran ve Fatih Toka; "O da şu anda aramızda olmalıydı. Allah'ın takdiri" dediler.

Sahne yaşamını sürdürdüğü Antalya'da yaşayan Azer Bülbül kaldığı bir otel odasında yaşamını kaybetmişti.

Akdeniz Üniversitesi'nde yapılan otopside sanatçının ölüm nedeniyle ilgili ilaç kalıntısına rastlanmamıştı. Buna karşılık Bülbül'ün kalp damarlarından ikisinin tıkalı olduğu, kalbinin de normal ölçülerden daha büyük olduğu tespit edilmişti.

Sanatçının kalp ritim bozukluğu yaşadığını söyleyen 11 yıllık menajeri Mehmet Duran, uyuşturucu ve cinsel gücü artırıcı hap iddialarının doğru olmadığını, 2 yıldır alkol bile kullanmadığını söylemişti. Azer Bülbül, vefatının ardından İstanbul Esenyurt mezarlığına defnedilmişti.

YENİ ALBÜME SEVİNİYORDU

Sanatçının 22. albümü 'Duygularım'ı geçen hafta çıkardığını ve 'Karakolluk olurum' şarkısına klip çektiğini belirten Mehmet Duran, 'Klip, bir hafta sonra televizyonlarda yayınlanmaya başlayacaktı. Onun mutluluğunu yaşıyordu. O içimizden biriydi' diye konuşmuştu.


Sondakika.com