Hadise'nin futbolcu aşkıyla İstanbul Zincirlikuyu'daki bir otelde buluştuğu iddia ediliyor.
Hadise Eskişehirspor'un kaptanı Sezgin Coşkun ile aşk yaşamaya başladığı ve İstanbul Zincirlikuyu'daki Avantgarde Otel'de buluştuğu iddia ediliyor.

Bu iddia Hadise'nin, futbolcu Sezgin Coşkun ile magazincilere yakalanması ile ortaya atıldı. Zincirlikuyuda bir otele giderken görüntülenen sevgililer kameraları görünce tepki gösterdi.

Önceki gün magazin dünyasına bomba gibi düşen Hadise ve futbolcu Sezgin Coşkun aşkı iddiası magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Şimdi ise Hadise ve Eskişehirsporlu futbolcu Sezgin Coşkun'un otele giriş anları saniye saniye görüntülendi.

SON AŞKI POPÇUYDU

Hadise, geçtiğimiz yıl ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile yaşadığı aşkla magazin dünyasına damga vurmuştu. Güzel şarkıcıının adı bu defa Eskişehirspor'un yıldız oyuncusuyla anılıyor.

GEÇTİĞİMİZ YIL NİŞAN ATMIŞTI

Geçtiğimiz yıl evlilik için ilk adımı atıp nişanlanan Sezgin Coşkun, ilişkisini yürütememiş ve nişan yüzüğünü atmıştı. Coşkun sakat olduğu için bir süredir futbol da oynayamıyor. Bu yüzden Sezgin'in İstanbul'da Hadise ile zaman geçirdiği de söylentiler arasında.

AŞK İDDİALARINI YALANLADI

Hadise ise 'O Ses Türkiye 'ekibi ile Van'a gittiklerini ve gece İstanbul'a çok geç döndüğünü ifade ederek 'Benim evim şu an evim düzene sokuluyor ve o yüzden otelde kalıyorum. Benim zaten kaçacağım bir şey yok. Ben zaten birisiyle ilişki yaşıyorsam hiç bir şekilde saklamam. Ben zaten futbolu fazla takip eden birisi değilim ama bu kişiyi tanımıyorum. Ve görmedim. 'dedi.


Kaynak: Sabah : http: //www.sabah.com.tr
: Sondakika.com