Geçtiğimiz hafta dünyaevine giren Cem Yılmaz sahnelere bomba gibi döndü. Ünlü komedyen yeni gösterisine eşi ile ilgili espiriler de ekledi

Cem Yılmaz, balayı için gittiği Dubai'den döner dönmez stand-up şovlarına başladı. Ünlü komedyen, yeni gösterisine düğünü ve hamile eşi Ahu Yağtu ile ilgili espriler de ekledi.
ÇOCUK İÇİN ERKEN DAVRANDIK
Cem Yılmaz, önceki akşam TıM Maslak Show Center sahnesindeydi. Salonu yine tıklım tıklım dolduran komedyen, gösterinin başlarında ön sırada oturan bir kadına "Siz kaç aylık hamilesiniz?" diye sordu. "4 aylık hamileyim" yanıtını aldıktan sonra da "Biz de erken davrandık çocuk için. Önce çocuk, sonra evlilik yaptık. ızdivaç programlarına çıkmamak için evlendim ben. Az kalmıştı oraya çıkmama" dedi.
HALAYDAN NEFRET EDERİM
Bir ara kıskançlığından dem vurup "Her yerde insanları el ele görüyor, kıskanıyordum. Artık benim de elini tutacak bir eşim var. Ama ben kıskancım. Ahu'yu eve kapattım, artık evde oturuyor" diyen komedyen, son olarak düğününde çekilen görüntülerden söz etti: "Televizyonda kendimi izledim, iğrendim. Düğünde yan yana dururken çekmiş, 'halay çekiyorlar' diye haber yapmışlar. Ben halay çekmekten nefret ederim."


Kaynak : internet haber