Arda sessizliğini bozdu!


Arda Turan, Sinem Kobal'la ayrıldıktan sonra hiçbir şekilde konuşmamıştı. Fakat çıkan haberler nedeniyle Turan sessizliğini bozdu.


Arda Turan, "İlişkimiz benim ya da Sinem’in tek taraflı isteğiyle bitmedi. Ortak karar alıp ayrıldık. Birbirimize saygımızı asla kaybetmeyeceğiz ve ben Sinem’i hep gururla izleyeceğim" dedi.

Vatan Gazetesi'ndeki habere göre Turan, "Sinem’in annesine ‘Bu iş bitti’ dediğim bile iddia edildi ancak bu doğru değil. Benim için aile olgusu her şeyden önemlidir. Sinem’in annesiyle her zaman kendi annem gibi konuştum. Bundan sonra da kendi annem gibi konuşmaya devam edeceğim. Türk örf ve adetlerinde ailenin önemini bilen bir insan olarak asla Sinem’in ailesine saygısızlık yapmam, böyle bir şey haddim değil" şeklinde konuştu.

"Sineme 'işini bırak' diye baskım olmadı, aksine mesleğinde ona hep destek oldum" diyen Turan, "Sinem’le ve yaptığı işle gurur duydum. Bundan sonra da her zaman onu gururla izlemeye devam edeceğim. Şunu söylemeliyim ki; hiçbir şey biz ayrılsak bile Sinem’i üzecek şekilde olmadı, olmayacaktır. Ne olursa olsun kimsenin Sinem’i üzmesine izin vermem" diye görüş verdi...

İlişkilerinin saygı çerçevesinde sürdüğünü belirten ünlü futbolcu, "Emin olun ayrılık sürecimiz de öyle olacaktır, birbirimize saygımızı asla kaybetmeyeceğiz. Bu yüzden de artık bu konuyla ilgili gereksiz konuşmalar yapılmasın, bitsin" dedi.

habertürk