Tarkan, yeni imajıyla şoke etti! Geçtiğimiz günlerde estetik operasyon olan Megastar, elmacık kemiklerini belirgin hale getirdi
Bir süredir ortalarda görünmeyen Tarkan'ın neden gizlendiği ortaya çıktı...
Geçtiğimiz günlerde stüdyo çıkışı gazetecilere yakalanan Megastar, yüzünü saklamaya çalıştı ama başarılı olamadı. Herkes ünlü sanatçının neden basından kaçtığını merak ederken, ortaya şok bir iddia atıldı. Dedikodulara göre; 40 yaşındaki Tarkan, estetik operasyon geçirdi. Yeni albümü için yeni bir imaja bürünen Megastar, yanaklarını doldurtup elmacık kemiklerini belirginleştirdi.

ARADA ÇOK FARK VAR!
Enjeksiyon yöntemiyle yapılan operasyon sonrasında; Tarkan, bambaşka bir görünüme büründü. Megastar'ın geçtiğimiz gün çekilen fotoğrafı ile birkaç ay önceki görüntüsü arasındaki farklılık dedikoduları güçlendirdi. Sanatçının, şiş yanakları uzmanlara göre operasyonun yeni olduğunun göstergesiydi. Tarkan'ın yıllar önce de çene ve burun estetiği olduğu söylenmiş; Megastar'ın bel ve karın bölgesindeki yağları aldırdığı da iddia edilmişti.

MAKSAT ZAYIFLIK
Estetisyenler; yanak dolgunlaştırma ve yanak yağlarının alınması yöntemlerindeki amacın; daha uzun ve çekici bir yüz şekline kavuşmak olduğunu söyledi. Her iki operasyonda da elmacık kemikleri belirgin hale geliyor.


haberabone