Dayak ve aldatma iddialarıyla gündeme gelen tiyatrocu Metin Yıldız, bu kez karşı saldırıya geçti:


BKM oyuncularından Metin Yıldız ile eşi Elvan Yıldız arasındaki ihanet ve dayak filminde ikinci perde açıldı. Ylıdız'dan 'Kızım utanmasın diye susuyorum. Elvan'ın yaptıklarını hiçbir Türk erkeği kaldıramaz!' açıklaması geldi.

Bu kez başrolde; eşini dövdüğü ve aldattığı iddia edilen Metin Yıldız vardı. Geçen hafta esmer bir güzelle öpüşürken yakalanan tiyatrocu, eşinin ekrana çıkıp "Kocam beni aldattı" diyerek ağlaması üzerine eteğindeki bütün taşları döktü. Takvim gazetesine konuşan Yıldız'ın açıklamaları inanılmazdı:

BİSKÜVİLERİ SAKLIYORDU

"Elvan, ekranda numara yapıyor. Önceki eşimden olan kızım Berfin'den nefret ediyor. Kızım gelince evdeki bisküvileri bile saklıyordu. Berfin'i sevmeyeni ben de sevmem. Çocuğumuz ileride annesinden utanmasın diye neler yaptığını anlatmayacağım. Yaptıklarını ise hiçbir Türk erkeği kaldıramaz."


SEVGiLiM OLDUGUNU BiLiYORDU

Dört yıllık eşi Elvan Yıldız'ın ekranda 'timsah gözyaşları' döktüğünü söyleyen Metin Yıldız, şöyle konuştu: "Fatsa'da kaza yapıp canımla uğraşırken beni bırakıp İstanbul'a döndü. O gün Elvan'a 'Seni hayatımdan sildim' demiştim. 8 aydır bekar yaşıyorum. Zaten sevgilim olduğunu da biliyordu."Kaynak : internet haber