7 yıllık aşkı Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu ile evliliğinden sonra televizyoncu Cem Aydın ile birlikte olan Cansu Dere, mutluluğu yine yakalayamadı.
7 yıllık aşkı Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu ile evliliğinden sonra televizyoncu Cem Aydın ile birlikte olan Cansu Dere, mutluluğu yine yakalayamadı. Ünlü model, sevgilisi tarafından terk edildi.

Cansu Dere'nin yüzü aşktan yana hiç gülmüyor! Evlilik hayalleri kurduğu 7 yıllık aşkı Cem Yılmaz tarafından en yakın arkadaşı Ahu Yağtu için terk edilen Dere'nin kaderi değişmedi. Yağtu ile Yılmaz'ın düğününden 1 gün sonra televizyoncu Cem Aydın ile yaşadığı aşkı dosta düşmana ilan eden Cansu Dere'nin bu beraberliği de umduğu gibi gitmedi.

Geçtiğimiz ay moral depolamak için Avrupa seyahatine çıkan ünlü model, Türkiye'ye döndüğünde sevgilisinin soğuk tavırlarıyla karşılaştı. İddialara göre; başarılı televizyoncu Cem Aydın, geçtiğimiz gün Cansu Dere'den ayrıldı. Bir süredir objektiflere moralsiz yakalanan modelin, "2. Cem hüsranı" yüzünden sıkıntılı günler geçirdiği söyleniyor.

(saklambaç)