Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile sevgilisi Farah Zeynep Abdullah önceki gece Bebek'te iş görüşmesi yaptı.Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile sevgilisi Farah Zeynep Abdullah önceki gece Bebek'te görüntülendi.

BKM Mutfak programıyla ünlenen, son dönemde de Star TV'de sunduğu "Eyvah Düşüyorum" isimli yarışmayla kariyerindeki yükselişini sürdüren ünlü oyuncu Eser Yenenler, önceki gece "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinde rol alan sevgilisi Farah Zeynep Abdullah ile Bebek'te iş görüşmesi yaptı.

Gece yarısına doğru Abdullah ile görüşme yaptıkları evden çıkan Yenenler, "Yanlış anlaşılmasın iş görüşmesi yaptık. Çok sürpriz projeler olacak" dedi. Yenenler ardından otomobilinin direksiyonuna geçti. Yenenler'in emniyet kemerini ölüm kilidi şeklinde koltuğunun arkasına bağladığı görüldü.

Yenenler'in aksine yurtdışında büyüyen sevgilisi Farah Zeynep Abdullah'ın ön koltuğa geçer geçmez kemerini takması dikkat çekti.

Geçen gece görüntülenen Burak Özçivit'in de aynı şekilde şoförünün kullandığı aracında kemerini koltuğunun arkasına bağladığı gözden kaçmadı.

ANNESİYLE DE SAMİMİ


Bu arada geçen ay Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinin genç ve başarılı başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah sevgilisi Eser Yenenler'in annesi ile Kanyon'da magazin gazetecilerinin objektiflerine takılmıştı. Genç oyuncu alışverişin keyfini çıkardı.

Kaynak: Sabah