Gülben Ergen'in selülitleri kavga çıkardı! Hafta sonunda Bodrum'da denizden çıkarken çekilen fotoğraflarında selülitleriyle dikkat çeken Ergen, önceki gün kendisi hakkında bir yazı yazan Ayşe Özyılmazel'e Twitter'da ateş püskürdü. Özyılmazel'in yazısında Gülben Ergen'in "Magazin gazetelerine photoshop yapılmış taş gibi mayolu fotoğraflarını yolladığını" belirtmesi ve ünlü şarkıcının öfkesinin kendi bedeniyle barışık olmamasından kaynaklandığını vurgulaması Ergen'i kızdırdı.

‘KARAFATMALAR GİBİ SALDIRIYOR!’
Gülben Ergen, Ayşe Özyılmazel’in yazısı ve hakkında yapılan diğer yorumlar üzerine dün Twitter’da ilk olarak Mevlânâ’nın, “Düşündüğünü söyle, söylediğini yap, yaptığının arkasında dur; ama dikkat et sözünün altında ezilme!” sözünü takipçileriyle paylaştı. Ergen daha sonra çok ağır bir twit yazdı: “Sevgisiz kalmış kadınlar ne hırçın... Aç kalmış köpekler gibi... Ağzından nefret salyaları akıyor. Saldırıyor, saldırtıyor karafatmalar gibi sinsice...

Selülitli haberlerine kızarak tepkisini ''agzindan salyalar akan köpek' benzetmesiyle dile getiren Gülben Ergen'in, o sözleri Ayşe Özyılmazel'e söylemediği ortaya çıktı.