Kemal bebeğin yıldızı parlak!
HT MAGAZİN Astroloji Yazarı Hande Kazanova yorumladı: Organziasyona dayalı işlerde şansı yüksek olacak. Hırslı ve yetenekli bir çocuk

HT MAGAZİN Astroloji Yazarı Hande Kazanova, doğum için 12 Ağustos'a hastanede yer ayırtan Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin oğlu Kemal'in yıldız haritasına baktı: "Yönetici gezegeni Merkür, Aslan burcunda 11. evde bulunuyor. Kemal bebek, birkaç işi biri arada yapan, yorulmak bilmeyen biri olacak"

YÖNETİCİ GEZEGENİ MERKÜR
Tam 50 gün sonra tüm Türkiye onu konuşacak! Cem Yılmaz ile eşi Ahu Yağtu, oğulları Kemal'in doğumu için 12 Ağustos'ta hastanede yer ayırttı. HT MAGAZİN Astroloji Yazarı Hande Kazanova, Kemal Bebeğin dünyaya gözlerini açacağı gün yıldızların durumuna baktı. Sabah saatlerinde doğması beklenen minikKemal, Aslan burcu olacak, yükseleni ise Başak. Kemal
bebeğin burcunun yönetici gezegeni Merkür'ün o gün Aslan burcuda 11. evde bulunacağını belirten Kazanova, şunları söyledi:

HIRSLI VE YETENEKLİ BİR ÇOCUK
"Kemal Bebeğin Ay'ı ikizler burcunda olacak. Duygusal açıdan becerikli, mantıklı bir çocuk. İyi bir iletişimci, adaptasyonu yüksek, sanatsal ve edebi işlere yeteneği fazla olabilir. Birkaç işi aynı anda yapan, yorulmak bilmeyen biri olacak. Kendi arkadaşları ve çevresi üzerinde iyi ve kalıcı etki bırakmak isteyebilir. Organziasyona dayalı işlerde şansı yüksek olacak. Hırslı ve yetenekli bir çocuk. Tiyatrocu, öğretmen, sanatçı, gazeteci, iletişime dayalı işlerde başarılı olabilir. Sakinlik ve aktiflik arasında gidip gelen biri..."

habertürk