Survivor sonrası yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Merve Büyüksaraç içini döktü

- Ben de herkes gibi bir izleyici olarak "Survivor"ı gerçek ve adil bir yarışma sanıyordum. Açıkçası kendi gücümü denemek istedim.

- Pek çok gece üşüdüm. Daha temiz bir çevre bekliyordum, ancak sahilde bizden önce bulunanlarının çöpleri, cam kırıkları ve ateş kalıntıları vardı.


- hem sözleşme hem de insanlar basında güçlü gördükleri bir kişiyi karşılarına almak istemiyor. Bunun pek çok sebebi olabilir. Korkabilirler, tazminat ödemek istemeyebilirler veya bu kuruluşla daha sonra yapmayı planladıkları işler olabilir. Kısaca herkes kendi çıkarını düşündüğünden sessiz kalmayı tercih etmiş olabilir.


En büyük hatam...- Montaj yapımını sözleşmede kabul etmiş olmam, bu insanlara istedikleri gibi montaj yapabilme serbestliğini veya hakkını vermez. Bu madde bağlayıcı bir madde olamaz, hele ki sizin kişilik haklarınız ihlal ediliyorsa. Sözleşme olması her şeyi kabul edip susup oturacağım anlamına da gelmez.

- Adadan çıkınca sosyal medyada pek çok hakarete maruz kaldım. Herkes montaj yüzünden beni saygısız biri olarak tanıdığı için bu durumu düzeltmek istedim. Bütün tepkim de bunun için. Açıklamalarımdan sonra insanların bana hak verdiğini görüyorum ve şimdi iyi yorumlar alıyorum.

- En büyük hatam survivor'a katılmak.


kaynak:mynet