18 yaşındaki kızı Melisa ile dudak dudağa çekilen fotoğrafı olay yaratınca, Hakan Ural adeta çıldırdı.

Hakan Ural ve Sibel Can'ın kızları Melisa Ural, Facebook'tan öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenleri hayrete düşürdü.

Ünlü şarkıcı Sibel Can'ın, Hakan Ural ile olan evliliğinden dünyaya gelen Melisa Ural, Facebook hesabından babasıyla dudak dudağa çektirdiği fotoğrafını paylaştı.

Bir asansörün içinde baba kızın dudak dudağa çekilen fotoğrafı şaşkınlık yarattı. Fotoğrafı, Melisa'nın, elindeki cep telefonuyla, asansörün aynasındaki yansımadan çetktiği anlaşılıyor.

Dün adeta gündemi sallayan fotoğraflara Hakan Ural'dan yanıt geldi.

"KIZIMI ÖPERİM DE KOKLARIM DA"

Asansörde çekilen baba - kızın bu pozu özellikle sosyal medyada çok tartışılmıştı. Bazıları bu fotoğrafın bir baba - kızın masum sevgisini gösterdiğini düşünürken bazıları ise tam tersi "Çıldırmış bunlar, insan öz kızıyla böyle öpüşür mü?" yorumlarını yaptı.

Fotoğrafla ilgili yorumları öğrendiğinde çok şaşırdığını belirten ve öfkeden deliye dönen Hakan Ural, "Bu insanların başka işi gücü yok mu? Sosyal medya denilen yer deli dünyası... Orada oyunlar oynuyorlar. 'Bu böyle demiş, bu böyle yapmış' diye yaşıyorlar. İyi bir şey deseler de benim için önemi yok. Onları zırdeli olarak görüyorum. Kime ne yani! Kızımı öperim de koklarım da! Ben o zaman herkese karısıyla, kızıyla ne yapıyorlar onu sorayım? Bu insanlar psikopat mı, kafayı mı yedi? İnsanlarda utanma da kalmamış. Küfür edeceğim şimdi orucum bozulacak" diyerek öfkesini dile getirdi.Sibel Can, ise konuyla ilgili dün Emirgan'da Star TV Süper Starlife ekibine fotoğrafı yorumladı ve "Baba-kız onlar. Melisa hala bizim gözümüzde küçük bir kız. Bunu konuşmak bile saçma. Çok normal, bana çok doğal geliyor. Fotoğraf baba-kız sevgisini ortaya koyuyor. Gayet doğal, ne diyebilirim ki? Yani buna söylenecek bir şey yok" dedi.


SonDakika