Artık Evliler

TOM CRUISE VE KATIE HOLMES ARTIK KARI KOCALAR. ÇİFTİN BASIN DANIŞMANI ARNOLD ROBINSON ÇİFTİN BİRBİRLERİNE YÜZÜKLERİNİ TAKTIĞINI AÇIKLADI.
Binlerce hayranları, fotoğrafçılar, televizyon kameraları eşliğinde İtalya'da Lake Bracciano Gölü kıyısındaki Odelaschi Şatosu'na gelen çift ünlü konukları Will ve Jada Pinkett Smith, Brooke Shields ve Chris Henchy, Victoria ve David Beckham, Jennifer Lopez ve Marc Anthony, Jim Carrey ve Jenny McCarthy tanıklığında dünya evine girdiler.

Bu akşam üstü yapılan düğün yağmurlu bir havada başladı.Önce Katie Holmes çiftin yedi aylık kızlar Suri'yle beraber, bundan yaklaşık yarım saat sonra da "damat" Tom Cruise Odelaschi Şatosu'na geldi. Çiftin hayranları ve basın düğünün yapıldığı salondan biraz daha uzakta polis korumaları eşliğinde bekletildi.


Düğünden notlar

DÜŞES GİBİ:Tom Cruise’dan birkaç saat önce siyah bir elbiseyle düğünün yapılacağı şatoya gelen gelin Katie Holmes, 7 aylık bebekleri Suri ile bir ara hayalet gibi pencerenin önünden gelip geçti. Şatoda yüzyıllardır Medici Düşesi’nin hayaletinin dolaştığı öne sürülüyor.

ARMANİ GELİNLİK:Gelin Holmes, Giorgio Armani’den, omuzlarını açıkta bırakan fildişi rengi, mücevherlerle süslü uzun bir kuyruğa sahip bir gelinlik giyerken, Cruise’un damatlığı ise elde dikilmiş Armani smokin oldu. Evlilik yemininden sonra İtalyan tenör Andrea Bocelli, ikili şerefine çifte serenat yaptı.

FİLMLER MENÜDE: 7 milyon dolara malolan düğünde menüyü, "Restorantino" lokantası hazırladı. 250 davetli, Tom Cruise’un isteği üzerine, yemeklere ünlü aktörün oynadığı filmlerin ismini koydu. Tatlılara da aile üyelerinin isimlerinin konduğu menü şöyle:

Antre - "Top Gun": Kızarmış patates, kanepe ve köpüklü şarap

Ordövr - " A Few Good Men": Domuz yağı soslu yılan balığı füme veya ev eriştesi

Ara sıcak - "Mission Impossible": Kağıtta deniz mahsulleri

Ana yemek - "Vanilla Sky": İçi karidesli levrek buğulama. "The Last Samurai" : Porcini mantarlı bonfile

Tatlılar - "Suri": Elma turtası üzerine sıcak çikolata. "Kate": Çilek üzerine kaymak. "Tom": Sorbe

İçkiler* Chardonnay Napa Valley beyaz şarap, Barolo kırmızı şarap, Ferrari marka şampanya.

BECKHAM KAÇIP GELDİ: Tom Cruise ile Katie Holmes’un ünlüler geçidini andıran düğününe katılan İngiliz futbolcu David Beckham’ın Real Madrid teknik direktörü Fabio Capello izin vermediği halde Roma yakınlarındaki kutlamaya katıldı.