Yıllardır şarkılarını farklı projelerle dinleyicileriyle buluşturan Ferhat Göçer, yine farklı bir çalışma içinde. Sanatçı bu kez şarkı sözlerinin yüreğine ulaşmak hedefiyle çıktığı yolculukta, hayatı şarkılarla anlatıyor.


20 Kasım, Pazartesi günü BKM Sahnesi’nde kelimelerin derinliklerini müzikle sarmalayacak bir deneyim sahnelenmeye başlanacak. Ferhat Göçer’in şarkı sözlerini besleyen şiirin aslına ulaşma merakıyla başladığı çalışma, AŞK VE HÜZÜN adıyla sahneye taşınıyor. Sanatçı hayatı, hüznü ve aşkıyla sahneye taşımayı hedefliyor. Sanatçı, dinleyicileriyle arasındaki en iyi iletişim kanalı olan şarkı söylemeyi bu kez şiirin dünyasına bir yolculuk yaparak besliyor.

Proje için aylardır çalışan Ferhat Göçer’e kalabalık bir ekip eşlik ediyor. Sait Genay’ın yönetmenliğinde sahnelenececek olan AŞK VE HÜZÜN’de İlter Genay yönetmen yardımcılığı, Ali Yenal kostüm ve dekor, Yüksel Ayvaz ışık,genel koordinatörlüğünü Arsevi Sunal ve Özgür Sevinç müzik direktörlüğünü üstleniyor. Sahne üzerinde ise Ferhat Göçer’e Gözde Ural ve orkestrası Metropol eşlik ediyor.

Kış ayları boyunca her pazartesi BKM Sahnesi’nde perdesini açacak olan AŞK VE HÜZÜN gösterisinin biletleri www.biletix.com ve BKM Gişesi’nde satışa çıktı.