Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu "Beyaz Show"un Kanal D ekranındaki 10. yılı, önceki akşam Hilton Oteli'nin Şadırvan Salonu'nda yapılan bir davetle kutlandı. Şov dünyasının yıldızlarını bir araya getiren kutlamada Öztürk davetlileri kapıda karşıladı.
Barkovizyon gösterisinde "Bir konuk Beyaz Show'a nasıl çağırılır? Nasıl ağırlanır?" temalı film herkesi kahkahaya boğdu. Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin, Öztürk'e ekrandaki başarısı nedeniyle "10. Yıl Madalyası" taktı. Öztürk de ekip arkadaşlarını sahneye çağırıp kutladı ve mutluluğunu paylaştı. Davete katılan şarkıcıların çoğu peş peşe sahneye çıkıp şarkılarıyla, Beyazıt Öztürk ve "Beyaz Show" için söyledikleriyle geceye renk kattı.


Beyazıt Öztürk, ekranda 10 yıl zirvede kalmasıyla ilgili olarak şunları söyledi:
"Bir şovu 10 yıl sürdürmek hiç kolay değil. Tutunması çok zor olan bir iş yapıyoruz. Her an her şey olabiliyor. Program ve kişi olarak hâlâ sevilmek çok güzel bir duygu. Sevilmenin ve ayakta kalmanın sırrı ayarlı yaşamak! Nerede susup nerede konuşacağınızı iyi ayarlayabiliyorsanız, nerede oturup nerede kalkacağınızı iyi biliyorsanız, karşı taraftı sıktığınız anı sezebiliyorsanız, telefonla yayına bağlanan herkese aynı samimiyetle yaklaşabiliyorsanız, 7 yaşındakiyle ayrı, 70 yaşındakiyle ayrı muhabbet kurabiliyorsanız insanlar samimiyetinizi anlıyor."