Şebnem Schaefer: Özcan Deniz, beni küçük düşürmüştü, ben de intikam aldım.
Şebnem Schaefer, önceki gün katıldığı Reha Muhtar TVde ilginç açıklamalar yaptı. Schaefer, Özcan Deniz, beni küçük düşürmüştü, ben de intikam aldım ama bildiğim özel şeyler de var dedi.
Reha Muhtar'ın hazırlayıp sunduğu programa katılan son günlerin sansasyonel mankeni Şebnem Schaefer, eski sevgilisi Özcan Deniz'den intikam aldığını söyleyerek herkesi şaşırttı. Eski sevgilisinin ilişkileri bittiği dönemde bir konseri sırasında kendisi hakkında küçük düşürücü ifadeler kullandığını belirten Schaefer, biseksüel açıklamalarını bu yüzden yaptığını dile getirdi.
Schaefer, Deniz, konseri sırasında binlerce kişinin önünde benim O'nun evinde bornozumu unuttuğumu söylemişti. O zaman niye herkes sustu. Bana çok ağır laflar etti. Babam arayıp kendisine söyledi. O da, 'bu bir espriydi' yanıtını vermiş. Ben de şimdi intikamımı alıyorum. Ben, Özcan Deniz'in biseksüel olduğunu söylemek istedim. Bu tartışma sırasında Şenol İpek de arada kaynadı diye konuştu. İntikam almak için söylediği sözlerin arkasında olduğunu da ifade eden Schaefer, Tabii ki iddiamın arkasındayım. Çünkü gerçeklerden bahsediyorum. Bildiğim özel şeyler var dedi. Schaefer, Peki bekaretinizi halen koruyor musunuz sorusuna da Açık söylemek gerekirse evet diye cevap verdi.
HÜRRİYET