Lolita: Mehmet Günsür seksi bir adamLolita filmiyle ünlenen Dominic Swain, Dehşet Gecesi filminin galası için İstanbul’a geldi.

18.07.2007 22:09 ABD’yi aktris Dominic Swain, Yönetmen John Keeys’in Dehşet Gecesi adlı filminin 20 Temmuz’daki galası için Türkiye’ye geldi. Gece Gündüz programının sorularını yanıtlayan oyuncu, kariyerinde dönüm noktası olan Lolita filminden hayvanseverliğine kadar pek çok konuda kendini anlattı.
Haberin devamı

LOLİTA HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ
“Sinemaya Lolita filmiyle çok genç bir yaşta başladım. Lolita’nın romanını okumuştum, gerçekten bir şahaserdi. Filmi ise hayatımı değiştirdi. Böyle bir filmle kariyerine başlamak bir şanstır. Bu filmde oynamasaydım belki de oyuncu olmayacaktım.”

ÇEKİMLER SIRASINDA ÇOK DİKKATLİ DAVRANDILAR
“Çekimlerde çok zor zamanlar geçirdiğimi söyleyemeyeceğim. Jeremy Irons’ın kucağına oturduğum sahne gibi cinsel imalı hareketlerde bana çok dikkatli davranıyorlardı. Lolita çekildiği dönemi yansıtan bir filmdi.”

GÜNSÜR’ÜN AĞIRBAŞLI BİR OYUNCULUĞU VAR
“Mehmet Günsür’ü Dehşet Gecesi filminde tanıma fırsatı buldum. Ondan etkilendim, çok ağırbaşlı ve güçlü bir oyunculuğu var. Aynı zamanda çok seksi bir adam.”

20 YAŞIMDAN BERİ HAYVANLAR İÇİN ÇALIŞIYORUM
“PETA için pek çok projede yer aldım. 20’li yaşlarımdan beri hayvanlar için çalışıyorum. Bu çalışmalar sırasında Romanya’dan bir köpek buldum, siyah ve kocaman bir köpek. Giderek büyüyor.”

NTVMSNBC alintidir