TV'im kapalı IPOD'um açık

Haftalardır selülit tartışmasıyla gündemde olan Gülben Ergen, eskiden olduğu gibi sakin günlerine geri dönmeye karar verdi. Ergen, "Saygımı yitirmemek adına eski sessizliğime geri dönüyorum. Televizyonum kapalı, IPOD'um açık olacak" dedi.


Oğlu Atlas'la Antalya'da tatil yaparken çekilen fotoğrafları yüzünden bir anda kendini selülit tartışması içinde bulan Gülben Ergen, artık polemiklerin içinde yer almak istemediğini söyledi. Kendi adını taşıyan internet sitesinde bir yazı yazan Ergen, "Son zamanlarda içinde çok bulunduğum polemikler için üzgünüm, ne ben kendime yakıştırdım, ne beni sevenler... Kendime olan saygımı yitirmemek adına bana büyük takdirler kazandıran eski sessizliğime dönüyorum" dedi...
Hayatının en güzel tatiline çıkmaya hazırlandığını da yazısında dile getiren Gülben Ergen, sözlerini şöyle tamamlıyor: "Aylardır bana ekran ekran dolaşıp, bir dolu kırıcı laf edenleri, kendi arkadaşlarıyla baş başa bırakıyorum. Söylensinler, dursunlar. Yeni projelerim ve albüm repertuvarım için çalışmaya giriyorum. Hak ettiğim en güzel tatillerden birisini yaşamaya gidiyorum. Televizyonum kapalı. IPod'um açık."

hurriyet alintidir