Pop yıldızı Britney Spears, son çılgınlıklarıyla hayranlarını gün geçtikçe daha fazla endişelendiriyor.Britney Spears, geçen haftadan bu yana konuşulan striptiz fotoğraflarıyla artık iyice kendini dağıtmış ve yolunu kaybetmiş görünüyor. Deri şort ve file çoraplarla striptizci kadın kılığına giren Britney Spears’ı "sırık dansı" yaparken görenler, "İyice kontrolden çıkmış" yorumunu yapıyor.

Britney sırık dansında ne kadar sert durmaya çalışsa da çekingen ve utanmış görünmekten kurtulamadı. Bu tuhaf gösteri sırasında pop yıldızının makyajının aktığı ve yüzüne düşen uzun siyah saçlarının cansız durduğu görüldü. Film çekimi sırasında bir ara kucağına köpeğini alan Britney’in kameraya boş boş baktığı öne sürüldü. Sette bulunanlardan biri, çekim bittikten sonra Britney’in sinir krizi geçirip ağladığını söyledi.

Bu fotoğraflar, OK! dergisi ile röportaj sonrasında Los Angeles’ta yapılan bir video çekimi sırasında çekildi. OK! dergisi, röportaj sırasında Britney’in Gucci elbisesinin üzerine kustuğunu iddia etmişti.


haber3.com alıntı