İhanetten eski sevgili çıktı!


Bülent Ersoy'un eşi Armağan Uzun İzmir'li sevgilisiyle öpüşürken objektiflere yakalandı. Çılgına dönen Ersoy soluğu Çeşme'de aldı. BÜLENT Ersoy'un eşi Armağan Uzun İzmir Narlıdere'deki bir restoranda genç ve güzel bir kızla öpüşürken objektiflere yakalanınca ortalık fena karıştı. Ersoy'un İstanbul'da bulunduğu Perşembe gecesi Armağan'ın İzmir'de genç kızla sarmaşdolaş eğlenip alem yapması Diva'yı çıldırttı. Armağan'ın bu genç kızla Bülent Ersoy'la evlenmeden önce de arkadaşlık yaptığı, evlendikten sonra da bunu sürdürdüğü ortaya çıktı.
ERSOY'u aldatmadığını belirten Armağan Uzun ise yanındaki bayanın çocukluk arkadaşı olduğunu açıkladı. 'Ben evli bir insanım. Kesinlikle böyle bir şey olamaz'diyen Uzun konuşmasını şöyle sürdürdü: 'Mekanda sadece iki kişi değiliz ama öyle gösterilmeye çalışılmış. Ama bu tür kareler daha çok çıkacak karşınıza. Artık kaçmayacağım' Eşi Bülent Ersoy ile henüz görüşmediğini belirten Uzun, eşinin gönlünü alacağını ifade etti. (İHA)
Hesap sormaya gitti!
Bülent Ersoy, Popstar Alaturka Yarışması'nda tanışıp evlendiği Armağan'a düğün hediyesi olarak 170 bin YTL değerinde bir Porsche jeep almıştı. Ancak Ersoy aldatıldığını öğrenince yıkıldı.

Yaşadığı şoku yakın çevresinin desteğiyle atlatan Bülent Ersoy 'O Gece'nin hesabını sormak için Çeşme'deki eşi Armağan'ın yanına gitti. Ersoy fotoğraflardaki kızı tanımadığını söyledi.
Restaurant sahibi o geceyi anlattı
İZMİR Sahilevleri'ndeki Serender Restoran'ın sahibi Ferman Deri, 'İhanet Gecesi'ni şöyle anlattı 'Bülent Ersoy'un eşi Armağan o gece çok güzel bir bayanla geldi. İlk önce arkadaşı sandım. Ama bayanı göğsüne yatırdı, saçlarını okşadı, dudağından öptü, çok samimilerdi. İnsan arkadaşına bunları yapmaz'
Ersoy aradı
ARMAĞAN'ı o gece eşi Bülent Ersoy'un telefonla aradığını iddia eden Ferman Deri, şöyle konuştu: 'Armağan'ı Bülent Hanım arayınca Armağan'ın arkadaşı garsonu sessiz olması için uyardı. Yeni evli bir insan, Bülent Ersoy gibi bir divaya nasıl bunu yapabilir ,Ersoy'un bunu hak ettiğine inanmıyorum.'