Sahnede altına yaptıÜnlülerin utanç verici sahne kazalarını Time dergisi sıraladı.

09.08.2007 11:04 Times dergisi şarkıcıların sahne kazalarını sıraladı. En komiği, Black Eyed Peas solistinin altına kaçırması, en seksisi de Janet Jackson’ın göğsünün açılması

2 hafta önce Florida’da konser veren Beyonce Knowles’ın merdivenlerden düşüşü internette en çok tıklanan olay oldu. 1992’deki MTV müzik ödüllerinde Nirvana’nın solisti Krist Novosolic de sahnede gitarını havaya fırlatıp tutamayınca yüzünden yaralanmıştı. James Hetfield de konserde havai fişekler yüzünden 2. derece yanmıştı. Times gazetesi son dönemlerin en utanç verici sahne felaketlerini sıraladı.


İşte en rezil ilk 10:


1-Black Eyed Peas’ın solisti Stacey Ferguson sahnede kendini tutamayıp pantolonunu ıslatmıştı.


2- 2004’te MTV’de yayınlanan Super Bowl şovunda Justin Timberlake, beraber sahne aldığı Janet Jackson’ın göğüslerini açmıştı. FBI da MTV hakında soruşturma açmıştı.

3- Bu yılki BET ödüllerinde, 50 Cent’in sahnede playback yaptığı ortaya çıktı.

4- Ashley Simpson 2004’teki Saturday Night Live şovunda şaşırıp yanlış şarkı söylemeye başlamıştı.5- Amy Winehouse bir konserinde kusma bahanesiyle sahneyi terk etmiş ve geri dönmemişti. İzleyiciler buna çok sinirlenmişti.

6- Pete Doherty, Brixton Akademisi’ndeki konserde gitaristi Patrick Walden ile kavga etmeye başlamıştı.

7- Macy Gray, Ohio’daki Pro Football Hall of Fame oyunları sırasında Amerikan Milli Marşı’nın sözlerini unutmuş ve stadyum tarafından yuhalanmıştı.8- Courtney Love 2004’teki konserinde seyircilere mikrofon fırlatmış ve kafasına isabet eden bir izleyici şarkıcıya dava açmıştı.

9- Geçen şubat ayında Fransa’nın Lyon kentinde verdikleri konser sırasında Razorlight grubunun solisti Johnny Borrell ve bas gitaristi Carl Dalemo seyircilerin önünde yumruk yumruğa girişmişti.

10-David Bowie’nin 2004 yılındaki Norveç konserinde sahneye fırlatılan bir lolilop Bowie’nin gözüne isabet etmiş ve bir türlü çıkmamıştı.

Times

alintidir