Sahnede aşk itirafıAralarında aşk dedikoduları çıkan Kenan Doğulu ile Hepsi grubunun Cemre'si sahnedeki şovlarıyla ilişkilerini itiraf ettiler.

14.08.2007 02:26
Kenan Doğulu önceki gece Kuruçeşme Arena'da bir konser verdi. Gece boyunca sevilen şarkılarını seyirciyle birlikte seslendiren Kenan Doğulu'ya konserin finalinde ise Hepsi grubu eşlik etti. Yaklaşık 2.5 saat süren konserin sonunda sahneye birlikte çıkan Kenan Doğulu ve Hepsi grubu, Doğulu’nun “Kime Ne” şarkısında yaptıkları şovla göz kamaştırdılar. Konserin en ilginç yanı ise aralarında aşk dedikoduları çıkan Kenan Doğulu ile grup üyesi Cemre'nin sahnedeki yakınlaşmasıydı.

Şarkı boyunca kur yaptılar

Seslendirdikleri parça boyunca Cemre'nin Doğulu’yla yakından ilgilenmesi, ünlü popçunun da buna kayıtsız kalmaması sahnede aşk itirafı olarak değerlendirildi. Sürekli yanyana duran ikilinin şarkı boyunca sahnede birbirlerine kur yapması dikkatlerden kaçmadı. Konser sonrasında ise Cemre, aşk dedikodularını inkar etti. Cemre kuliste gazetecilerle yaptığı röportajda "Neden Kenan’ın özellikle benimle birlikte olduğu dedikoduları çıkıyor, anlamıyorum” dedi.

HÜRRİYET
alintidir