Akkaya'dan Yıldırım'a: ŞerefsizDeniz Akkaya, hakaret davası açtığı eski İTO Başkanı Mehmet Yıldırım için "O şerefsiz hakaretlerine devam ediyor" dedi.

"Bir işadamı 300 bin dolar teklif etti" diyen Deniz Akkaya ile "İşadamı değerinden fazlasını vermez" diyen eski İTO Başkanı Yıldırım arasındaki dava sürüyor. Akkaya mahkeme çıkışında Yıldırım'a "Şerefsiz" dedi.

Ünlü manken Deniz Akkaya, "Bir işadamı bir haftalık aşk için 300 bin dolar teklif etti" açıklamasının ardından kavgaya tutuştuğu eski İTO Başkanı Mehmet Yıldırım'a adliye kapısında "şerefsiz" dedi. "Hakaret" suçundan açılan davanın dünkü duruşmasında Yıldırım adliyeden ayrıldıktan yarım saat sonra gelen ve "Kendisinin değer tespiti için bilirkişi raporu isteyeceğim" açıklaması üzerine ikinci kez Yıldırım'dan şikâyetçi olan Akkaya, şunları söyledi:

Mahkemeye versin
"Mehmet Yıldırım ağzımdan çıktığını iddia ettiği sözleri, bu süre zarfında ispatlayamadı. Ama o şerefsiz demeçlerine ve hakaretlerine devam ediyor. O da beni 'şerefsiz' dedim diye mahkemeye versin. En azından elinde bir kanıt olur. Benim babam da bürokrattı. Ama o hep işiyle gündemde kaldı. Böyle şeylerle uğraşırsan koltuğundan da olursun, sonuçta olduğu gibi."
Canan YILMAZ-İSTANBUL/SABAH