Hande Yener nişanlısı Kadir Doğulu ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.3. Çorlu Uluslararası Ceviz Kültür ve Sanat Festivali'nin 6. gecesinde sahne alan ünlü sanatçı Hande Yener, konsere 10 Eylül'de dünya evine girmeye hazırlandığı nişanlısı Kadir Doğulu'nun kullandığı ciple geldi.

Festivale adını veren cevizlerden bir sepet armağan edilen Yener, "Bunları yersem çok kavga çıkar. Ceviz gücüme güç katar" diyerek rakiplerine de gözdağı verdi.

Çorlu Cumhuriyet Parkı'nda kurulan festival alanında sahne alan ünlü sanatçı Hande Yener, izleyenlere muhteşem bir gece yaşattı. Çorlu konserine "Romeo" dediği kendisinden 10 yaş küçük nişanlısı Kadir Doğulu ile birlikte gelen Hande Yener, Çorlu'ya ilk kez geldiğini ve tekrar gelmek istediğini de söyledi. Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'in festivale adını veren cevizlerden bir sepet armağan ettiği Yener, Ersin'in "Sen ceviz yiyor musun?" sorusuna "Ceviz gördüğünüz gibi beyne çok iyi geliyor, ben yiyorum" yanıtını verdi.

Başkan Ersin'in Çorlulular'a 10 gün boyunca devam edecek olan festivali nasıl bulduklarını, seneye yine uzun olmasını isteyip istemediklerini sorması üzerine de ünlü sanatçı, "1 gece yeter, ben gelirim. Kıskandırmayın beni. 1 sene sonra değil, daha erken gelmek istiyorum. Kapalı spor salonunda kışın görüşebiliriz" cevabını verdi.
Ersin'in verdiği cevizleri alan sanatçı, son dönemde polemik yaşadığı rakiplerine de gözdağı verdi. Yener, "Ben bunları da yersem artık var ya çok kavga çıkar söyleyeyim. Ceviz gücüme güç katar" dedi.

Konserine "Romeo" adlı şarkısıyla başlayıp aynı şarkıyla bitiren Hande Yener, şarkıları ve dansları ile izleyenlerden bol alkış aldı. Geçtiğimiz günlerde selülitlerini aldıran ve selülitsiz bacaklarını gözler önüne seren süper mini şortuyla sahneye çıkan Yener'in bacaklarındaki morluklar ise dikkatlerden kaçmadı.

haberturk alıntı