Hüsnü Şenlendirici ile sevgilisi Deniz Seki aynı sahnede aşk tazelediler.Hüsnü Şenlendirici, boşanma davası sürdüğü için birlikte görüntü vermemeye özen gösterdiği sevgilisi Deniz Seki'yle önceki gece Mimar Sinan Belediyesi'nin Mimar Sinan Deniz ve Balık Festivali kapsamında düzenlediği ücretsiz halk konserinde ilk kez birlikte sahne aldı.

Sevgilisi Şenlendirici'nin yanağına öpücük konduran ve bir ara şarkılarını ona sarılarak seslendiren Seki'nin rahat, Şenlendirici'nin ise ürkek tavırları dikkat çekti.

"Öp, öp" tezahüratı
Ünlü klarnetçinin evlilik alyansının parmağında olması gözlerden kaçmazken, mekâna aynı ciple gelen fakat görüntü vermemek için ayrı ayrı inen sevgililer, basın mensuplarından köşe bucak kaçarak herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Seki, bir ara seyircilere "Alkışlamıyor musunuz? Canınız sağ olsun" diyerek sitemde bulundu. Bunun üzerine seyirciler, "Hüsnü, Deniz, öp, öp öp" şeklinde tezahüratlar yaptı.

Seki'nin sahnede, Şenlendirici'nin eşi Nazire Şenlendirici'yi kızdıracak açıklamalar yapması herkesi şaşırttı. Seki, "Aşk öyle bir büyü ki, çatlasan da patlasan da susturamazsın ve durduramazsın. İşte bu kadar" diye konuştu. Şenlendirici de, "Benim heyecandan sesim kısıldı. Aylardır bir sürü konser teklifi alıyorduk, ama asla kabul etmedik. Burada Mimar Sinan'ı anmak gibi ulvi bir görev için bulunuyoruz, kendisi adına bir de şarkı besteledik" dedi.

'Ben Deniz, o balık'
Deniz ve Balık Festivali'nde sahneye çıktıkları için, "Şimdi ben Deniz'im, Hüsnü de balık mı oluyor?" diyerek seyircileri güldüren Seki, kostüm değiştirmeye giderken, "Şimdi sizi dünyanın en yakışıklı adamı ve klarnetçisi ile baş başa bırakıyorum" dedi.

Konserin sonlarına doğru çift, Mimar Sinan anısına söz ve müziğini birlikte hazırladıkları "Ey El Fakir" şarkısını seslendirdi. Düetten sonra çift, sahneden el ele indi.

2 Eylül'de sona erecek festivalin kapanış etkinliklerine Tarkan da misafir olacak. Tarkan, uyuşturucu ve sokak çocukları sorununa karşı insanları duyarlı olmaya çağıracak.
nethaber3 alıntı