Oscarlı ünlü oyuncu Nicole Kidman, Tom Cruise ile evliliği sırasında bebek düşürdüğü için travma yaşadığını, ünlü aktör ile geçirdiği 11 yıldan hiç pişmanlık duymadığını açıkladı.

Kidman, Cruise ile ayrıldıktan sonra 'gizli' bir nişanlılık geçirdiğini de itiraf etti.

BBC'nin internet sitesi, Kidman'ın Vanity Fair dergisinin yeni sayısında yer alacak olan röportajına yer verdi.

Kidman, söyleşisinde Tom Cruise ile evlendiği dönemde bebek sahib iolmanın özlemini duyduğunu ve hamile kaldığında çok sevindiğini belirtti.

Ancak 23 yaşındaki bu hamileliği sırasında bebeğini düşürdüğünü anlatan 40 yaşındaki Kidman, "Bebeğimizi düşürdüm ve bu nedenle travma yaşadım" sözleriyle duyduğu acıyı dile getirdi.

Evliliği sırasında Isabella ve Connor adlı iki çocuğu evlat edindiklerini, onları büyüttüklerini ve çok sevdiklerini vurgulayan oyuncu, annesinin de evlat edinilmiş bir kız kardeşinin bulunduğunu söyledi.

Tom Cruise ile 2001 yılında boşanan Kidman, "Aslında evlenmeden önce menajerlerim beni 'Bayan Cruise' olmanın kariyerim açısından intihar olacağı uyarısında bulunmuşlardı. Bunu duyunca dehşete düştüm. Aşıktım. Evlenip aile olmayı tercih ettim" dedi.

Cruise'a olan aşkını, "Motosikletiyle ortalıkta dolaşan bir adam gördüm, dünyanın en büyük film yıldızı olma yolundaydı. Ona aşıktım, onun için de 11 yılımızı beraber geçirdik. Bu ilişkiden de hiç pişman değilim" sözleriyle anlatan Kidman, şimdi evli olduğu şarkıcı Keith Urban'dan da çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

"Çocuk için yanıp tutuşuyorum"

Kidman, "Bir çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşuyorum. Eğer çocuğum olmazsa bu çok acıklı olur. Keith de bunu biliyor" sözleriyle çocuk özlemini aktardı.

Nicole Kidman, Tom Cruise'dan ayrıldıktan sonra bir nişanlılık geçirdiğini de itiraf ederken, bu kişinin ismini vermedi.

Ünlü yıldız, bu nişanın evlilikle sonuçlanmamasının nedenini, "Çünkü ben hazır değildim. Daha doğrusu biz hazır değildik" diye açıkladı.

Eşi Keith Urban'ın alkolle olan mücadelesinde de ona destek verdiğini anlatan Kidman, tedavi sürecinin sancılı geçtiğini söyledi.

Kidman, "Tedavi gören biriyle beraber olmanın ve ona destek vermenin ne kadar zorlu olduğunu da öğrendim" dedi.


kanalD haber