OÇEV himayesinde Swıssotel'de düzenlenen yılbaşı özel partisine katılarak çocukların beğenisini kazanan şarkıcı Deniz Seki, "Babam yüzünden bir türlü görüşemezdik" dedi.

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) himayesinde düzenlenen özel yılbaşı partisine katılan Deniz Seki, 17 yıl önceki eşi Turhan Başaranoğlu'nun açıklamalarına değindi. Seki, "Benim çocukluğumdan beri şarkıcı olma hayalim hep vardı ama evliliğimizi bitiren asıl neden bu değildi. Babam çok sert bir insandı ve Turhan'la görüşmemize izin vermiyordu. Biz zor evlendik. Daha sonra da anlaşamadık ve ayrıldık. Şimdi kendisinin çok mutlu bir evliliği var. Benim hakkımda güzel şeyler söylemiş. Ona daha da çok mutluluklar diliyorum" dedi.
Çocuklarla yakından ilgilenen ve "Artık anne olmak istiyorum, ama çocuk tek başına yapılmıyor" diyen Seki, “Çocuk kesinlikle anne ve babasıyla birlikte büyümeli. Çevremizde örnekleri var. Ayrılanların çocukları için son derece yıpratıcı bir olay. Bu yüzden de benim için daha zaman var ama ben çocukları çok seviyorum. Onlar en küçük şeylerle bile mutlu edilebiliyorlar, tıpkı bu geceki gibi” dedi.