Popüler arkadaşlık ve sohbet sitesi facebook'daki 'Ex'ten Next Olmaz' adlı bölümün aksine; ünlüler arasında eski eş ya da sevgilisine dönenler hayli fazla. Geleceğini ex aşkta arayanlar hızla artıyor!..

Son günlerin en popüler arkadaşlık sitesi facebook, 'Ex'ten Next Olmaz' yani 'eski sevgiliden gelecek beklenmez' başlıklı bölümüyle; ayrılan çiftlerin biraraya gelmemesi gerektiğini iddia ediyor. Sanat dünyasında ise bu tez pek itibar görmüyor!

Türkiye'de yüzbinlerce üyesi olan facebook'un 'yüzünü kara çıkaranlar' arasında; Pelin Akad, Şahan Gökbakar, Erol Köse, Tuna Kiremitçi, Banu Zorlu gibi isimler yer alıyor.

* PELİN AKAT: Ünlü televizyon yapımcısı Pelin Akad, eski eşi ve Sortie'nin sahibi Varol Kaynar'la geçtiğimiz aylarda yeniden evlendi. Bir oğulları olan çift, yeniden biraraya gelişlerini yakın dostlarına verdikleri bir davetle kutlamıştı.

* BANU ZORLU: Manken Banu Zorlu, bir süre önce kesin olarak ayrıldığı işadamı sevgilisi Cengiz Artam ile yeniden görüşmeye başladı. Çiftin yeniden ilişkiye başlamak için ısınma turlarında oldukları söyleniyor.

* DOĞA RUTKAY: Oyuncu Doğa Rutkay ile komedyen Şahan Gökbakar, bir yıllık ayrılığın ardından mutluluğu tekrar birbirlerine dönmekte buldu. İkilinin gizli nikah yaptığı bile konuşuluyor!

* TUNA KİREMİTÇİ: Gerçek mutluluğu 'ex' aşkında arayanlardan biri de yazar Tuna Kiremitçi. Eşi Yasemin Kiremitçi'den boşandıktan kısa süre sonra oyuncu-yazar İclal Aydın'la evlenen Tuna Bey, şimdilerde oğlunun annesi Yasemin Hanım'la birlikte.

* EROL KÖSE: 'Ex'ten next' yapan ünlüler arasında en bilinen hikaye ise; Erol Köse'ye ait. Şarkıcı sevgilisi Gülşen'le medyatik ayrılığının ardından boşandığı eşi Ajlan Köse'ye dönen ünlü yapımcı, mutluluk pozları vermeyi sürdürüyor.

* TAMER KARADAĞLI: Oyuncu Deniz Uğur'la yaşadığı aşk nedeniyle eşi Arzu Balkan'dan boşanan yakışıklı aktör, Uğur'la yollarını ayırdı. Karadağlı'nın, eski eşi ve kızı Zeyno'nun annesine geri dönmek için sinyal beklediği söyleniyor.


Kaynak: Sabah