Trend show başlıyor

Yılın en yeni ürünlerinin tanıtıldığı ve birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan gençlik festivali Trend Show, bu yıl erken çatlıyor ve 25–28 Ekim 2007 tarihleri arasında geri dönüyor. Lütfi Kırdar’da düzenlenecek olan Trend Show’08; konserleri, gösterileri, aktiviteleri, oyunları, imza saatleri, atölyeleri ve yüze yakın genç markanın yenilikleri ile gençlere bir kez daha unutamayacakları 4 gün yaşatacak.

KONSERLER:

Duman, Nev, Hayko Cepkin, Göksel, Gripin, Aylin Aslım, Sagopa Kajmer, Aslı
New Comer’s Stage (Malt, Gökçe, Kreş, Üçnoktabir, Grizu, Buz, İstanbul Attack)
Coverfest Müzik Yarışması Finali
Üç sene boyunca yüz elliden fazla genç markayla müzik dünyasının en önde gelen isimlerini Türkiye’de hiç görülmemiş sahne şovları, yarışmalar ve etkinliklerle aynı çatı altında toplayan Trend Show yine kendine yakışır bir organizasyonla sizlerin karşısına çıkıyor. Bu sene de 70 bini aşkın gencin ziyaret etmesi beklenen Trend Show08 nin sahne performanslarında yine pop, rock ve rap müziğin en önemli isimleri var:

DUMAN: Türkiye’de rock müzik sahnesinin en önemli isimlerinden olan ve gençlerin Trend Show sahnesinde en çok görmek istediği gruplar arasında ilk sıraları kimseye kaptırmayan Duman, Trend Show’08’de gençlere müzik ziyafeti verecek.
NEV: Yeni albümünü Eylül ayı başında çıkaran Nev de bu yıl ilk defa Trend Show’da olacak. Yıllardan beri gerek imza attığı albümler, gerekse muhteşem sahne performansıyla büyük bir hayran kitlesi olan Nev, yeni albümünden şarkılarının da yer alacağı repertuarıyla gençleri coşturacak.”
HAYKO CEPKİN: Sıra dışı görüntüsü, kendine has duruşu, teatral öğeler içeren sahne performansı ve söz, beste, aranjeleri tamamen kendine ait albümleri “Sakin Olmam Lazım” ve “Tanışma Bitti” ile alternatif müzikte kısa sürede önemli bir edinen Hayko Cepkin, Trend show08’de hayranlarını coşturmaya devam edecek
GÖKSEL: Kendine has yorumu ve değişik ses rengi ile büyük bi çıkış yakalayan ve geniş bir hayran kitlesi edinen Göksel ilk kez Trend Sahnesi’ne çıkacak ve hayranlarıyla buluşacak.
GRİPİN: Rock müzik dünyasının en başarılı performans gruplarından biri olan Gripin, 2007 yılında fırtına gibi estikleri son albümleriyle Trend Show08 ana sahnesinde yer alacak
AYLİN ASLIM: Türk Rock müziğinin önemli kadın seslerinden olan Aylin Aslım da Trend Show sahnesinde yerini alacak
SAGOPA KAJMER: Rap müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Sagopa Kajmer, kitleleri peşinden sürükleyen şarkıları ile Trend Show’da olacak.
ASLI: 2007 Mart Ayında "Söylediğim Şarkılarda Saklı" adlı 3.albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan ve “Dans Etmeye ihtiyacım var” parçası ile hit listlerde uzun bir süre yerini alan Aslı da ilk kez Trend Show’a konuk olacak.
NEW COMER’S STAGE: Gençlerin değer verdiği, sahip çıktığı, şarkılarını ezbere bildiği, devamlı takipçi kitlesini artıran 7 isim/grup Perşembe – Cuma – Cumartesi günleri Trend Show08 Alternatif sahnesinde sahne alacaklar.
Grup isimleri Gelince; Malt, Gökçe, Kreş, Üçnoktabir, Grizu, Buz, İstanbul Attack
COVERFEST: Artık bir Trend Show geleneği haline gelen Coverfest amatör müzik grupları yarışmasının finali yine Trend Show’un son günü ana sahnede gerçekleşecek.

GÖSTERİLER

Delia Du Sol: Trend Show’08 bünyesinde yine birbirinden renkli gösteriler yer alacak. Evde yalnızken asla denememeniz gereken bir gösteri olan, elastik dansçı Delia Du Sol’un inanılmaz şovu Türkiye’de ilk defa Trend Show’08’de sahnelenecek. Klasik dans eğitimi almış ve aynı zamanda inanılmaz bir akrobatlık yeteneğine de sahip olan Delia du Sol sadece 50 cm uzunluğundaki bir kutuya girebiliyor. Hayatta bazı şeylerin imkânsız olduğunu düşünüyorsanız, Delia du Sol’un muhteşem şovu fikrinizi değiştirecek.
Bedlam Oz: Trend Show’08’nin en şaşırtıcı gösterisi olmaya aday olan bir diğer isim ise Bedlam Oz. Dev boruların içinde eğilip bükülen, hemen ardından rengârenk kılıklara bürünen bu ikili Trend Show sahnesinde izleyenleri şaşırtacak sürpriz şovlar yapacak. Trend Show boyunca her gün 2 inanılmaz gösteriye imza atacak olan Bedlam Oz, Trend Show’08’e damgasını vuracak.

hürriyet