Elvis Yine Kral
Elvis Presley, 1 Yıl Aradan Sonra, Ölümünden Sonra Bile Kazanan Ünlüler Listesinin Yine İlk Sırasına Yerleşti. Forbes Dergisinin "Dünyanın En Çok Kazanan Hayatta Olmayan Ünlüleri" Listesinde, Son 12 Ayda 49 Milyon Dolar Kazanan Elvis Presley'i, 44 Milyon Dolarla Efsanevi Beatles Grubunun Üyesi John Lennon İzledi.

ELVİS Presley, 1 yıl aradan sonra, ölümünden sonra bile kazanan ünlüler listesinin yine ilk sırasına yerleşti. Forbes dergisinin "Dünyanın En Çok Kazanan Hayatta Olmayan Ünlüleri" listesinde, son 12 ayda 49 milyon dolar kazanan Elvis Presley’i, 44 milyon dolarla efsanevi Beatles grubunun üyesi John Lennon izledi.


Dünyanın en ünlü çizgi kahramanlarından Snoopy’nin yaratıcısı Charles Schulz, 35 milyonla 3., Beatles’ın diğer üyesi George Harrison, 22 milyonla 4. ve Albert Einstein da 18 milyon dolarla 5. oldu. Dergi, listedeki ünlülerin son 12 aydaki toplam kazancının 232 milyon dolar olduğunu yazdı. Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain, geçen yıl listenin başına yerleşerek, Elvis Presley’i tahtından etmişti. Cobain, bu yıl ilk 10’a bile giremedi.
haberler.com