Bade Şöhret Peşine Düştü!
Resmi büyütmek için tıklayın 'Beyaz Melek' Filminin Yönetmeni Mahsun Kırmızıgül, İş ve Özel Hayatı Konusunda Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu.

'BEYAZ MELEK' FİLMİNİN YÖNETMENİ MAHSUN KIRMIZIGÜL, İŞ VE ÖZEL HAYATI KONUSUNDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Vizyona girdiği geçen cuma gününden bu yana 200 bini aşkın seyirci sayısına ulaşan 'Beyaz Melek' filminin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül, 'Kulaktan kulağa reklam'ın seyirci sayısındaki artışta etkili olduğuna inandığını söyledi. Senaryosunu yazıp başrolde oynadığı filminin bu sayede her geçen gün seyirci sayısını artırdığını söyleyen Kırmızıgül, 'Sinemadan çıkan yakınına, eşine dostuna anlatıyor.


En etkili reklam bence bu' diyor. Erol Günaydın'dan Nejat Uygur'a, Gazanfer Özcan'dan Emel Sayın'a birçok ünlüyü buluşturan 'Beyaz Melek'ten zarar etse de sinemadan vazgeçmeyeceğini ve oyuncuların filmin çekiminde kendisine güç verdiğini belirten Kırmızıgül, 'Öyle coşkuluyduk ki Diyarbakır'da 50 derecede bile çekim yaptık' diyor. Kırmızıgül, Hafta Sonu dergisine ilginç açıklamalar yaptı.

Kendimi işime adadım

Mahsun Kırmızıgül artık evlenmeyi düşünüyor mu? Anneniz sizi bu konuda sıkıştırıyor mu?

Bütün anneler zaman zaman böyle şeyler söyler. Ben kendimi işime adadım, işimde daha başarılı olmak için çalışıyorum. Büyük konuşmak da istemiyorum, ileride ne olacağını bilemem, kısmet.

Bade şöhretin peşine düştü

Yıllardır özel hayatınızla ilgili konuşmuyorsunuz ama sizden ayrılanlar konuşuyor. Örneğin Bade İşçil konuştu, 'Mahsun beni büyüttü ama birlikte olmadık. Mahsun akıllı olsaydı evlenirdim' dedi...

Bu konulara her zaman olduğu gibi yine cevap vermek istemiyorum. Ben zaten biten bir aşkın peşine düşmem. Evlenmeyi düşündüğünü söylüyor ama evlenmeyi düşünseydi şöhretin peşine düşmezdi. (Gecce.com)