+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 5´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Tamer'e aşık olurum

 GÜNCEL HABERLER Katagorisinde ve  Magazin Haberleri Forumunda Bulunan  Tamer'e aşık olurum Konusunu Görüntülemektesiniz.=>...

 1. #1
  -Sєνgi Eмєк İѕтєя -- XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını XxCANISIxX Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Jul 2007
  Bulunduğu Yer
  ::...::KaLbİmİn DeRiNLiKLeRi::..::
  Mesajlar
  13.538
  Blog Yazıları
  62
  Tecrübe Puanı
  107375310

  :okur: Tamer'e aşık olurum

  Tamer'e aşık olurum

  Seda Sayan, adının bir dönem aşk dedikodularına karıştığı Tamer Karadağlı için " Tamer'e aşık olurum" dedi.

  Diziden fotoğraflar için tıklayın
  Seda Sayan, "Fedai"deki rol arkadaşı Tamer Karadağlı için "Tamer'i izlerken yerimde duramıyorum, onda bir şey var" dedi.
  Yerimde duramıyorum
  Seda Sayan ve Tamer Karadağlı birbirlerinden o kadar övgüyle bahsettiler ki, "Yeni bir aşk mı doğuyor" sorusu akıllara geldi. Sayan, "Eğer iki kere daha dublaj yaparken izlersem Tamer'e aşık olurum. Onda kadınları etkileyen bir şey var. Tamer'i izlerken yerimde duramıyorum" diyerek fitili ateşledi.
  Her şey yaşanabilir
  Bir sürpriz açıklama da Karadağlı'dan geldi: "Hayatta hiçbir şeye kesin gözüyle bakamayız. 'İleride bir aşk yaşanabilir mi' diye soruluyor. Hiçbir şeyi bilemeyiz. Hayat yolculuğunda her şey yaşanabilir. Hiçbir şey olmaz değildir. Şimdiye kadar 'Asla yapmam' dediğim birçok şeyi yapmışımdır."

  Tamer’i iki kere daha izlersem aşık olurum
  "Fedai" dizisinde bir araya gelen Seda Sayan ve Tamer Karadağlı, Kelebek’e konuştu. Bir dönem aralarında aşk dedikoduları çıkan ikili, röportaj boyunca birbirlerinden övgüyle söz etti. Sayan, "Tamer’i iki kere daha dublaj yaparken izlersem aşık olurum" dedi. Ancak asıl sürprizi Karadağlı, "İleride bir aşk yaşanabilir mi?" sorusuna verdiği yanıtla yaptı: "Hayat yolculuğunda her şey yaşanabilir. Şimdiye kadar ’Asla yapmam’ dediğim birçok şeyi yapmışımdır."
  Öncelikle hayırlı olsun. Dizinizin ilk bölümü Total’de dördüncü, AB’de ise altıncı oldu. Şu anda her şey istediğiniz gibi gidiyor, öyle değil mi?
  - Seda Sayan: Evet, içimiz çok rahat. İlk bölüm çok önemli derler, ilk sınavı verdik. Türk halkı çok beğendi. İleriki bölümlerde zirveye çıkacağız.
  - Tamer Karadağlı: Birinci bölüm zaten en riskli bölümdür. Hem seyirciyi inandırmak hem de hikáyenin özetini verebilmek için çok önemlidir. Seda’yla oynamak çok keyifli zaten. Alınan sonuç hepimizin yüzünü güldürdü.
  Seda Hanım, sizin için Yıldız Akar karakterini canlandırmak çok zor olmasa gerek...
  - S.S: Evet, en büyük avantajım şöhretli bir kadını oynamak. Bu benim hayatım değil ama herkes öyle zannediyor.
  - T.K: Çok güçlü bir kadroyla çalışıyoruz. Bu proje ilk başta Seda ve bana dizayn edildi ama Metin Belgin, Nurşim Demir, Ali Karagöz gibi çok değerli isimlerle çalışıyoruz.
  - S.S: Ben hem Metin Belgin’den hem de Tamer’den çok şey öğreniyorum. Özellikle Tamer’i izlemekten oynayamıyorum. "Ben şimdi ne yapacaktım" diye bakıyorum.
  Tamer Bey sizde böyle bir durum oluyor mu?
  - T.K: Seda’nın iyi oynaması benim için çok önemli. Seda ne kadar iyi olursa ben de o kadar iyi olurum. Biz bir ikiliysek paslaşmamız çok önemli.
  Seda Hanım, belki sizin hikáyeniz değil ama sizin karakteriniz diyebilir miyiz?
  - S.S: O benim şansım. Senaryoyu Meral Okay kaleme aldı. Meral beni çok iyi tanıyor. Benim ifademi, tepkilerimi çok iyi bildiği için diyalogları bana göre yazmış.
  Tamer Bey, "Emir" karakterini en iyi şekilde canlandırabilmek için özel eğitim aldınız. Biraz bundan bahseder misiniz?
  - T.K: Ben şimdiye kadar hiçbir role bu kadar detaylı hazırlanmadım. Önceden devlet için çalışmış bir korumayı canlandırmak için çok kafa yormak gerekiyordu. Başbakan’ın eski koruma müdürü benim arkadaşım, ondan yardım istedim. Sağ olsun o da beni kırmadı ve özel ders verdi. Tavırları nasıldır, nelere dikkat ederler, birbirleriyle nasıl konuşurlar gibi birçok konuda destek oldu.
  TAMER’DE KADINLARI ETKİLEYEN BİR ŞEY VAR
  Peki, diziye gelen ilk eleştiriler nasıl?
  - S.S: Tamer’le ilgili yorumları ben söyleyeyim, o söylemez çünkü... Diziyi izleyenlerden ilk duyduğum şey "Tamer inanılmaz başarılı, çok yakışıklı" oldu. "Tamer hem tipini buldu, hem de başka türlü bir oyunculuk izliyoruz" dediler. Doğrusu partnerimle ilgili güzel sözler söylenmesi ruhumu okşuyor.
  Tamer Bey’in "Çocuklar Duymasın"da canlandırdığı ’taşfırın erkeği’ tiplemesi çok sevilmişti. Bu tarz, ’sert erkek’ tiplemeleri Tamer Bey’e çok yakışıyor değil mi?
  - S.S: Ne bileyim ben, ona her şey yakışıyor. Aslında çok da duygusal... Ben bir gün dublajına gittim, onu izlerken her şey değişiyor. "İki kere daha gelirsem aşık olacağım" dedim. Tamer’de kadınları etkileyen bir şey var. Kızamıyorsunuz. Ayrıca çok utangaç. Ben kendimi onun yanında arsız gibi görüyorum.
  - T.K: Rolün gereği neyse ben onu yaparım. Bir role hazırlanırken ciddi mesai harcıyorum.
  İki karakter de ’dediğim dedik’ insanlar. Çok çatışma çıkacak gibi gözüküyor?
  - S.S: Evet öyle olacak...
  - T.K: Bizim hikáyemizdeki aşk, zaten çatışma üzerine kurulu...
  Büyük aşklar kavgayla başlar diye bir inanış vardır. Katılıyor musunuz?
  - T.K: Olabilir, her zaman olmasa da çoğu zaman geçerli olan bir şey...
  - S.S: Bilmem, hangi anlamda sordun tatlım? (Gülüyor)
  Dizi...
  - S.S: Tabii ki büyük aşk, büyük de çatışmalar var. Göreceğiz neler olacağını.
  Seda Hanım, lider ruhlu, güçlü bir kadınsınız. Bunu ekranda olduğunuz her an hissettiriyorsunuz. Her zaman güçlü olmak ya da öyle görünmek zor değil mi? İsyan ettiğiniz anlar olmuyor mu?
  - S.S: İsyan etmek günahtır. Ben öyle bir kadın değilim. Kendi içimde yaralarımı sarar, kendi kendimi tedavi ederim. Babam beni erkek gibi yetiştirdi. Herkese elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum... Aaa, çok konuşturmayın beni dökerim şimdi her şeyi ortaya...
  İçinizde çok şey saklı yani...
  - S.S: Yani, çoğu zaman çok sevdiğim aileme bile göstermediğim bir yüzüm var. Ama bu durum beni yormuyor. Bu yoğunluğun içinde dizi teklifini kabul edip kendimi sette bulacak kadar da manyak cesaretli bir kadınım.
  En yakışıklı jönü kaptım
  Tamer Karadağlı ile birlikte oynayacağınız ilk ne zaman belli oldu?
  - S.S: D Production’dan Melis Hanım’la sohbet ederken ortaya çıktı. "Tamer’in olması ne kadar güzel olur" denildiği zaman hemen atladım, "Türkiye’nin en yakışıklı jönünü kaptım" dedim.
  Yani gecce.com’ un davetinde Tamer Karadağlı’ya attığınız ’Geldiniz mi, biz masadayız’ mesajından sonra...
  - Çok resmi bir mesajdı. Tepemde dikilip o mesajı çeken utansın. Bana, "Tamer Karadağlı’yla görüşüyor musunuz?" diye sorduklarında, ben de ’evet’ dedim. Ayrıca sadece o gece değil, normalde de Tamer’le konuştuğumu, mesajlaştığımı ve bundan da haz aldığımı anlattım.
  Birbirinize övgüler yağdırıyorsunuz. İleride aranızda bir aşk yaşanabilir mi?
  - T.K: Sizinle yaşanabilir mi?
  Kimse bilemez...
  - T.K: Hiçbir şeyi bilemeyiz. Hayat yolculuğunda her şey yaşanabilir. Hiçbir şey olmaz değildir. Ben şimdiye kadar "Asla yapmam" dediğim birçok şeyi yapmışımdır. Birçoğu doğru sonuçlar doğurmuştur, bazılar ise yanlış... Olur mu olmaz mı diye bir şey gerçekçi gelmiyor bana.
  Seda zeki bir kadın
  Seda Hanım, haftanın beş günü sabah programı yapıyorsunuz. İnsanlar sizi sesinizin tonuna, vurgusuna kadar çok iyi biliyor. Dizide ise dublaj yaptırıyorsunuz.
  - S.S: Hayranlarımın bu duruma alışacaklarını düşünüyorum. Çünkü bu, ustalık gerektiren bir şey. Bir kere daha anladım ki, dublaj ustalarının kıymetini bilmemiz gerekiyor. Tamer’e bakıyorum tıkır tıkır konuşuyor. Ben bir şeyi de yapamayayım, yapmayayım yani... Bunu da yaparsam onların ustalıkları nasıl çıkacak ortaya?
  - T.K: Ben onu da başarabileceğinden eminim. Seda çok akıllı, çok başarılı ve zeki bir kadın.
  Seda Hanım, bu projeyi kabul etmenizdeki en önemli faktör neydi?
  - S.S: Normal şartlarda Türkiye’nin çok seyredilen programlarından biri olan "Sabahların Sultanı"nı sunarken bir dizide oynamayı kabul etmezdim. Ancak bu çok özel bir proje... Bir daha böyle bir projeyi yakalayabilir miyim bilmiyorum.
  "Fedai" aslında bir aşk hikáyesi... Seyirci bu aşkı görebilmek için çok bekleyecek mi?
  - T.K: Gerektiği kadar... Seda, ben ve Metin Belgin arasında kalacak.

  Röportaj: Gözde YILMAZ
  Fotoğraflar: Sinan ÖZBALKAN
  - S.S: Bana bu konuda ser verip sır vermiyorlar dayanamayıp sabah anlatırım diye. Konuşma yasağım var, beni susturdular.
  YARIN
  Tamer’in ağzından çıkacak tek sözle birçok kişi yerin dibine girer.
  Tamer’den sonra ilişkilere bakışım değişti.
  Yaralarımı sararken en büyük desteği Seda verdi

 2. #2
  Kill For You alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını alperen1907 Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Bulunduğu Yer
  Bahçeşehir/istanbul
  Mesajlar
  2.160
  Tecrübe Puanı
  11143

  Tanımlı Ce: Tamer'e aşık olurum

  hmmm bu Seda'da herkese aşık oluo yafff ((:

 3. #3
  cnm
  Misafir

  Tanımlı Ce: Tamer'e aşık olurum

  yorumsuzzz.paylasim için tesekkürler...

 4. #4
  Acemi Üye Artiz_Musty Buraların yabancısı
  Üyelik Tarihi
  Nov 2007
  Mesajlar
  57
  Tecrübe Puanı
  223

  Tanımlı Ce: Tamer'e aşık olurum

  hiç sewmedim iki İnsan Nedimm başka paylasım için saol

 5. #5
  Paylaşimci Üye ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını ölümdenöte Baktabul'un Çılgını
  Üyelik Tarihi
  Aug 2007
  Mesajlar
  1.122
  Tecrübe Puanı
  4168658

  Tanımlı Ce: Tamer'e aşık olurum

  abi kadin azmiz yaaa kac kisiye asik oluyo nihati ne tez unuttu maymun istahli seyy ya bayan dedgin az edepli olur peeee

+ Konu Cevapla
1 / 2 Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. Aşık olunca leyla olurum
  By hakan_alp in forum Magazin Haberleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-07-2009, 18:20
 2. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 04-01-2009, 15:51
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-23-2008, 22:14
 4. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-06-2008, 12:43

Etiketler

Yetkileriniz

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375