Ünlüler 5500 Olayını Yorumladı
Aysun Kayacı, NTV'nin canlı yayınında uçkur meselesini anlamadı ve ortaya herkesi güldüren bir diyalog çıktı. Peki ünlüler 5500 olayına ne dedi?

“ORTALAMA 5500” İÇİN KİM NE DEDİ?
KEMAL ÖZKAN (Sünnetçi): Çetin Altan eksik hesaplamış
Böyle bir sayı tutmadım ama Çetin Altan 15 yaşından itibaren saydıysa doğrudur. Erkek iyi beslenirse cinsel hayatının ömrünü uzatır. Bir erkeğin partneri olan kadının performansı da çok önemlidir. Çok istekli olan erkekler vardır. İnsan ömrünün 75'te noktalandığını düşünürsek, 15 yaşında sekse başlarsan 60 yılda 21 bin 900 gün eder. Kimi zaman bir iki kez olduğunu düşünürsek Çetin Altan bunu az hesaplamış.

NİLGÜN BELGÜN: Kadının üzerinden hiç inmemiş galiba
Çetin Altan usta biraz uçmuş anladığım kadarıyla. Bu işin bir ölçüsü olacağını sanmıyorum. Çünkü bu insanın sekse ve hayata bakışına bağlı. Çetin Altan beraber olduğu kadının üzerinden hiç inmemiş galiba. Herkesin cinselliğe merakı aynı değildir. Bu işe meraklısı var, meraklı olmayanı var. Ama bir erkeğin bu rakama ulaşabilmesi için hiç nefes bile almaması gerekiyor. Böyle bir şey için istek ve merak çok önemli.

HİLAL CEBECİ: Erkek milleti hep seks düşünüyor
Erkekler cinsellikten başka bir şey düşünmüyorlar. Seksten önce aşk, sevgi, şevkat olmalı. Anadolu'da eşleri öldükten sonra yıllarca seks yapmadan yaşayan kadınlar var. Erkeklerin başına böyle bir şey gelse dayanamazlar. Kadınlar erkekler gibi değildir. Benim için seks 15 -20'inci sırada gelir. Bu insanın doğasına bağlıdır. Erkeklerin bakışına göre düşünülürse 5 -10 bini de geçer. Bu erkeklerin cinsel açlığını gösteriyor.

aktif haber