Keremcem'den, High School Musical2 albümüyle, imza günü...High School Musical2 filminin soundtrack albümünü imzalamak için 8 Aralık Cumartesi günü, saat 15:00'de Caddebostan D&R'da sevenleriyle bir araya gelecek.

Haftalardır müzik listelerinde bir numara olan High School Musical 2 filminin ‘soundtrack' albümünde iki şarkıyı Türkçe seslendiren Keremcem, 8 Aralık Cumartesi günü hayranlarına bol bol imza dağıtacak.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de başarılı bir satış grafiği sergileyen albüm, haftalardır müzik listelerinin zirvesinde yer alıyor. Disney Channel'ın muhteşem yapımı High School Musical2'nin ‘soundtrack' albümü; Keremcem'in Türkçe seslendirdiği “İçimdeki Müzik Sensin” (You're the music in me) ve “Var Mısın?” adlı parçalarla filmin orijinal müziklerinden oluşuyor. High School Musical2 filminin soundtrack'inde 2 şarkıyı seslendiren ve video klibinde de yer alan Keremcem hayranlarını ve tüm High School Musical sevenleri 8 Aralık Cumartesi günü saat 15:00'de Caddebostan Kültür Merkezi'ndeki D&R'a bekliyor.

Gençlerin dilinden düşmeyen şarkıları, dansları ve oyuncuları ile bir gençlik fenomeni olan High School Musical 2 filminin DVD ve VCD'si de piyasaya çıktı. Meraklılarına duyurulur

Mynet Haber