Her zaman mükemmel ve seksi olmaya çalışan ünlüler, bu yıl ne gibi saçma hareketlerle objektiflere yakalandı?

Her zaman bakımlı, güzel ve tam bir ilahi gibi görmeye alıştığımız ünlülerin de bazen aptalca davranışları olabiliyor. Objektiflere takılan bu halleri sayesinde istenmedik durumlara düşebiliyorlar. İşte dünyaca tanınmış insanların beklenmedik hal ve hareketler, üstlerinde güzel durmayan kıyafetlerin yaratığı potluk veya hatırlamak istemedikleri yüz şekilleri. Şüphesiz her zaman Hollywood ünlülerinin bu durumlarını görüntülemek magazin basını için eğlence oluyor.

Bu sene her zaman mükemmel ve seksi olan veya olmaya çalışan ünlüler ne gibi saçma hareketlerle objektiflere yakalandı?


Lindsay Lohan: Bu sene Lindsay hayranlarının gözünde kesinlikle melek imajı çizemedi. Basına yansıyan bazı hareketleri ünlü sanatçının kanunlarla başının belaya girmesini sağladı. ve daha sonrasında Lindsay modaya uyup rehabilitasyon merkezine yattı.


Robbie Williams: Hayır, Robbie illaki çok şık ve kaliteli giyinmek zarif ve tam bir beyfendi olmaya yeterli olmuyor! Tam bir yüz karasısın: Annen sana öğretmedi mi toplum içinde cipslerin bir anda avuçlanıp ağza götürülmeyeceğini? Eğer seni yeterince sevimli bulmasaydık, inan bu görüntünle tam bir dağ adamı ilan ederdik.


Eva Longoria ve Felicity Huffman: Desperate Housewives dizisinin hayranlarını şok edebilecek bir görüntü. Bu görüntülerden sonra kim derki onlar gerçek hayatta anlaşamıyor diye. Rol aldıkları diziyi temsilen özel bir geceye katılan her iki ünlü de kırmızı halı da yürürken birbirine muziplik yapan iki çocuk gibiydiler. Eva kıyafetinin Felicity tarafından merak edileceğini bilmesi gerekirdi.


Sharon Stone: Los Angeles sokakların da biraz spor yapmanın bir ünlüye ne gibi bir zararı olabilir ki özellikle uyanmasını sağlıyorsa? Normal bir kıyafet, makyaj yok ve biraz da suratı gerginleştirmek için sürekli esnemek, işte güzelliğin sırrı.

kaynak:yonja.