Hayden Panettiere Amerikan magazin basını tarafından yeni Angelina Jolie ilan edildi.Heroes dizisinin yıldızı Hayden Panettiere, Amerikan magazin basını tarafından Angelina Jolie'ye benzetildi. Hayden böyle bir benzetmeyi büyük bir iltifat olarak kabul ederken: "Angelina Jolie'ye benzetilmek benim için onur verici bir duygu. Kendisi dünyaca tanınan ve bilinen en önemli aktrislerden biri. Angelina her zaman benim için bir ilham kaynağı olmuştur" dedi.

Genç yaşına rağmen, Hayden böyle bir benzetme karşısında mütevazılığını bozmadı. Hollywood'un genç yıldızı, Angelina gibi bir ikona dönüşmenin avantajları olduğu gibi aynı zamanda dezavantaj sağladığının da farkında. Bir anda oluşan ünüyle ilgili Hayden'ın People dergisine verdiği röportajda: "Şöhret özel hayatımı yok etti. Ne zaman bir kapıdan geçsem suratıma dayanmış 10 tane kamera buluyorum ve benimle ilgili herşey gerçek de olsa yalan da olsa anında yayımlanıyor" açıklamasında bulundu.

Heroes dizisinin pon-pon kızı her geçen sürede şöhretini biraz daha arttırıp bütün dergilerin kapaklarını süslemeye devam edecek gibi gözüküyor. Acaba Hollywood nereye kadar yeni Angelina'yı destekleyecek dersiniz?Kaynak:Yonja.