Rol aldığı "Two for one" filminin çekimleri esnasında bir gazeteciye röportaj veren Eva Mendes göğüsleriyle gurur duyduğunu söyledi."Two for one" adlı filmde rol alan Eva Mendes, yönetmen Farrelly kardeşlerden göğüsleriyle ilgili övgü alıyor. Sürekli iltifat gören ünlü aktris bu durumdan dolayı gurur duyuyor. Küba kökenli Amerikalı aktris Eva Mendes, her hareketi ve haliyle dikkat çekmesini biliyor.

"Hitch" filminde rol arkadaşı Will Smith ve "Ghost Rider"de Nicolas Cage'le aynı sahneleri paylaşan Eva, ününe daha fazla ün kattı.

Ünlü aktris, fiziki güzelliğinin özellikle göğüslerinin daha çok dikkat çektiğinin bilincinde. Eva, çekimleri halen süren "Two for one" filmi sırasında İngiliz You adlı dergiye verdiği röportajda : "Rolünü üstlendiğim karakterin gögüsleri büyük olması gerekiyor ve normalde takma göğüs konulacaktı. Fakat yapımcılar buna ihtiyacımın olmadığını çünkü yeterince güzel göğüslere sahip olduğumu söylediler" dedi. Yönetmenlerin bu iltifatı Eva'nın çok hoşuna gitmiş olacak ki göğüsleriyle ilgili açıklamasına devam etti: "Göğüslerimin güzelliği sayesinde gerçek bir kadın olduğumu anlıyorum . Beni kadın yapan herşeyimi çok seviyorum. O yüzden göğüslerimle gurur duyuyorum".

Charlotte Gainsburg ve Vanessa Paradis gibi gögüsleri yok sayılabilecek birçok ünlü var. Ama hepsi de birbirinden güzel kadın. Ne olursa olsun ufak göğüslü olunsa bile yine de bir erkek baştan çıkarılabilir değil mi Eva?

Kaynak:yonja.