New York’ta hastane çıkışında gazetecilere yakalanan Madonna, yüzündeki morluk ve şişlikleri gizleyemedi. 50’sine yaklaşan yıldızın bugüne kadar hiç estetik yaptırmadığı söyleniyor.Güzellik sırrının yoga ve beslenme metoduna borçlu olduğunu söyleyen Madonna yüzünü gerdirdi.

Daily Mail’in internet sitesinde yer alan haberde, şarkıcının gözlerinin etrafındaki karalık, yüzündeki morluk ve şişliklerden estetik yaptırdığının açıkça görüldüğü, estetik karşıtı tavırları nedeniyle takdir edilen yıldızın hayranlarının büyük hayal kırıklığına uğrayacakları belirtildi.

Haberde, “Gelecek yıl 50 yaşına girecek olan pop müziğin kraliçesi, New York’ta hastane kapısından çıkarken kameralara yakalandı. Siyah geniş çerçeveli gözlükleriyle gözünün etrafindaki siyah belirgin halkaları ve şişlikleri kameralardan gizleyemedi” denildi.

Madonna’nın yakın çevresine göre, Madonna’nın estetik yaptırmasına eşi Guy Ritchie’nin istekleri neden oldu. Ritchie’nin yuvarlak hatlı, feminen kadınlardan hoşlandığını fark eden Madonna’nın eskisi kadar sıkı diyet yapmadığı, bol bol yulaflı yiyecekler tükettiği ve pilates programlarına katılmadığı ifade edildi.

Kaynak:yonja.