Başka nikâhlarla bizi kandırmayın!

Nihat Doğan, Kanal D'de programa başlamadan önce "Dobra Dobra"ya çıkıp 07.07.2007 tarihinde memleketi Muş'ta kır düğünü yapıp Seda Sayan'la evleneceklerini açıkladı.
Bu açıklamanın üstünden çok geçmeden Seda Sayan, "Muş'ta kır düğünü" konusunda şunları söyledi:
"Tokatlılar isyan etti. 'Böyle bir düğün yapılacaksa burada olacak' diye. Ben de düşündüm ki önce Muş'u ziyaret ederiz, sonrasında Tokat'ı ziyaret ederiz. Oralarda konserlerimizi veririz, ama düğünü İstanbul'da yaparız."
Aslına bakarsanız Seda Sayan'la Nihat Doğan'ın evlenip evlenmemesi onların ve birinci derecede akrabalarının sorunu, kime ne?
Bizi ilgilendiren sözlerinde durup durmayacakları.
Kendi evlilikleri konusunda ha bire "Çevir gazı yanmasın" yapan Doğan - Sayan ikilisi bu pazar ne yapacak biliyor musunuz?
Daha önce evlenip ayrılan Sezer Güvenirgil ile Yunus Bülbül'ü yeniden evlendirecekler.
Nerede mi? Nihat Doğan'ın Kanal D'deki canlı yayınında.
Nikâhta şahitlik yaptıktan sonra Sayan, nisan ayında çıkacak yeni albümünün en güzel aşk şarkılarını Doğan için söyleyip sevgilisinin programına bir güzel reyting desteği de verecek. Sayan, aşkına destek vermeyecek de kime verecek?
Ancak Doğan ve Sayan, bu numaralarla bizleri kandıracaklarını sanıyorlarsa fena halde yanılırlar. Geri sayım sürüyor.
07.07.07'ye şurada kaç gün kaldı?
105 gün sonra Muş'ta kırda, Tokat'ta bayırda mı evlenirler bilemem. Ama bildiğim bir şey var ki 08.07.07'ye nikâhsız girerlerse ayıp ederler. Artık "hayvan terli" başka yem yemez!
milliyet