Tom Cruise'un eşi Katie Holmes evliliğiyle ve kendisiyle ilgili birçok sırrı açıkladı.Yakışıklı aktör Tom Cruise'un eşi Katie Holmes Amerikan magazin dergisi "In Style"e sırlarından bazılarını açıkladı.

İşte Katie Holmes'un en samimi itirafları:

-"Tom arasıra mini etekli tayyör giymemi istiyor. O bunu sevdiği için ben de seviyorum. Öyle giyindiğimde Tom beni baştan çıkartıcı konuşmalar yapıyor, mesela; şu an çok seksisin, sakın korumalarsız tek başına bir yere gitme."

-"Anne olmaktan dolayı çok mutluyum, yeniden bir bebek sahibi olmak istiyoruz ama bunun için birazcık daha vaktimizin olduğunu düşünüyorum."

-"Hayatımda hep evlenmek istedim, hiç beklemediğim bir anda evlendim ve halen o şoku yaşıyorum. Ama hayatımın en muhteşem günüydü o gün."

-"20'li yaşlarımı hissederek ve sonuna kadar yaşadım. 30 yaş ise benim hayatımda yeni bir sayfa açılmasına sebeb oldu ve de çok mutluyum."

-"Tom gerçekte ne istediğini bilen bir adam. Birşeye karar verdiğinde hiç beklemeden uygulamaya geçer. Ayrıca çok da ateşlidir."

-"Maç izlemeyi çok seviyorum. Bir de bazen çocuklarla basket maçı yapmaya gidiyoruz."

-"iPod'umda en çok dinlemeyi sevdiğim ise Kanye's, Rihanna ve Keyshia Cole son albümü."

Yakın zamanda vizyona girecek "Mad Money" filminde rol alan Hollywood'un ünlü yıldızı çocukluğundan beri Tom Cruise'un hayranı olduğunu ve evliliğinde de her geçen gün kocasına olan aşkının arttığını açıkladı. Şüphesiz Cruise ailesi Showbiz'i çok iyi biliyor.

Kaynak:yonja.