Levent Kırca Başkandan Portakal Bahçesi İstediÜnlü Tiyatro Sanatçısı Levent Kırca, Portakal Bahçelerine Hayran Kaldığı Adana'nın Kozan İlçesinde Belediye Başkanı Kazım Özgan'dan Kendisine Bir Bahçe Vermesini İs
Ünlü tiyatro sanatçısı Levent Kırca, portakal bahçelerine hayran kaldığı Adana'nın Kozan ilçesinde Belediye Başkanı Kazım Özgan'dan kendisine bir bahçe vermesini istedi.

Kozan Belediyesi Sinema Salonu'nda, "Ateş'in Düştüğü Yer" adlı tiyatro oyununu sahneleyen Levent Kırca, Belediye Başkanı Kazım Özgan ile de bir süre sohbet etti. Kozan'ın her tarafında portakal bahçeleri bulunduğunu belirten Kırca, "Her yer yeşil. Burası cennet gibi bir yer" dedi.

Başkan Özgan'dan kendisine bir bahçe vermesini isteyen Kırca, "Bir ev yaptırıp ara sıra Kozan'a gelip oturayım. Ben de sanatçı olarak yapacağınız bütün festivallerde yanınızda olurum. Böylesi sanatsever, sıcakkanlı bir başkanı desteklemek beni mutlu eder" diye konuştu.

Başkan Kazım Özgan da, portakal bahçesi de ev de verebileceklerini söyleyerek, "Yeter ki kendisi gelip bizimle olsun" dedi.

son dakika.com