Deniz Uğur'un aldığı ders
Tamer Karadağlı ile büyük aşk yaşayan Deniz Uğur dersini aldığını söyledi.


Deniz Uğur'dan yaşadığı ayrılık sonrasında çarpıcı itiraflar geldi...

Yaşadığı ayrılık sonrası, zor günler geçirdiğini itiraf eden Deniz Uğur, “Tedavi gördüm ve antidepresan ilaçlar kullandım. Hâlâ da kullanmaya devam ediyorum” dedi.
Tehdit aldığı ve koruma talebinde bulunduğu yönündeki iddiaları da yalanlayan Uğur, “Zor bir dönem geçirdim ve tüm telefonlarımı kapattım. Enerjimi toplayıp, kendime gelmem gerekiyordu. Çünkü kendimden önce düşünmem gereken bir oğlum var.
İlkokul ikinci sınıfta okuyor ve gayet başarılı bir çocuk ama o da ciddi travmalar atlattı. Artık onun üzülmesine izin vermem. Bu hayatta tek partnerim var o da oğlum” diye konuştu.

DERSİMİ ALDIM AMA AŞKA TÖVBELİ DEĞİLİM

“Yaşadığım bir olay beni aşka küstüremez” diyen Uğur şunları söyledi: Asla aşka tövbeli değilim. Son yaşadığım olay bana çok değerli bir hayat dersi yaşattı ve ben yaşadıklarımdan ders çıkarmayı biliyorum. Ama hayatımda yaptığım tek hata Tamer’le yaşadığım ilişkiydi. Bir daha asla böyle bir hata yapmam.

HER ACI BİR GÜN MUTLAKA GEÇER

Son dönemde dizi oyunculuğu ve sunuculuk için çok sayıda teklif aldığını söyleyen Deniz Uğur, “En yakın zamanda doğru projeyle ekranlarda olacağım. Sonuçta acılar insanlar içindir. Ailemin desteğiyle bu günler de geçecek” dedi.

alıntıdır...internet haber