Kim bu ZİBİDİ?
09 Ocak 2008 Çarşamba 18:37
İbrahim Tatlıses programda zibidi dedi. Birçok kişinin adı zikredildi. Aslında onlar kim?

İNTERNETHABER-
Star TV’deki ’Hayalin İçin Söyle’ yarışmasında İbrahim Tatlıses, geçen hafta isim vermeden yaptığı açıklamalardan sonra yanlış kişilerin isimlerinin zikredildiğini söyledi

İbrahim Tatlıses'in geçen haftaki programda "zibidiler" dediği kişinin Nihat Doğan olduğu iddia edilmişti. Ancak İbrahim Tatlıses bunu yalanladı ve zibidi dediği kişilerin baş harflerinin C, E, B olduğunu söyledi.
ZİBİDİLER KİM? Birkaç hafta önce Bekir Hazar köşesinde İbrahim Tatlıses'in düşüşünü konu alan bir yazı yazmıştı. Flash TV'de yayın yapan İbrahim Tatlıses'in ilk 100'e bile giremediğini söylemişti. İbrahim Tatlıses konuşmasının içinde Flash'ta program yapmıyorum derken Bekir Hazar'a gönderme yapıyor.
Ayrıca magazin programlarını sayarken Uçankuş'un adını geçirmiyor. Dolayısıyla B ile kast ettiği kişi de Uçankuş'un yapımcısı Can Tanrıyar'ı kast ediyor. Can Tanrıyar ile Bekir Hazar zaten ortak çalışıyorlar

BAŞ HARFLERİ C E B
İbrahim Tatlıses "Onlar kendilerini biliyorlar. Ben baş harflarini de veriyorum. Bir limited şirket kurulmuş CEB Limited Şirketi. Nedir bu C-E-B. Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. Onlar birbirlerinin arkalarından neler söylerlerdi. Bunların hepsi bende gizlidir. Olsun önemli değil. Ama bir kampanyadır tutturmuşsunuz. Ben onu söylemek istedim.Yani sizlerin yazmalarıyla, konuşmalarıyla İbrahim Tatlıses’i bitiremezsiniz. Boşuna uğraşmayın. Ben cümlelerimi ve laflarımı sadece ve sadece sizlere söylüyorum." dedi.
Bahsettiği kişilerin magazin programı yapımcı olduğu anlaşılan İbrahim Tatlıses konuşmasına şöyle devam etti:

UÇANKUŞ'U SAYMADI
"Sadece magazin sizden sorulmuyor. Türkiye’de Özel Hat denen bir magazin programı var, Canlı Canlı var, Elifnağme var, Magazin Cümbüşü diye bir program yeni başladı, Hey Canlı, Pazar Süprizi, Magazin D diye program var. Ama bunların yapımcılarının hiçbirinin elinde sizler gibi balta yok. Adam gibi program yapıyorlar, almışsınız baltayı elinize vur İbrahim Tatlıses’e. Artık millet bunları yemiyor. 30 senedir hizmet veriyorum. 30 senedir getirmiş olduğum birikim sizin gibi 3-5 kişinin çabalarıyla bitmez.
internet haber