Rapçı Polislere Soruşturma /VİDEO

Şarkıcı Mustafa Güngece'nin, “Sımsıkı” parçasında polis üniforması giyen iki mankenin trafik içinde rap dansı yaptığı görüntüler üzerine açılan soruşturma kapsamında ifadesi alındı.

Gasp Büro Amirliği'nde ifadesi alınan Mustafa Güngece, “Yaptığımın suç olduğunu ve izin alınması gerektiğini bilmiyordum” dedi.

Şikâyet üzerine soruşturma açan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne gönderdiği bir yazı ile polis üniforması giyen iki kişinin sokakta rap dansı yaptığı görüntülerle ilgili sorumluların ifadesinin alınması istedi. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, klibin yapımcı şirketi Özdemir plakçılık şirketinin sahibi Cafer Koçoğlu ile klibin yönetmeni Ali Seyitışık'ın ifadelerini aldı.

POLİS, MANKENLERİ ARIYOR

Aranan Şarkıcı Mustafa Güngece, önceki gün Almanya'dan İstanbul'a geldikten sonra polis tarafından gözaltına alındı. Mustafa Güngece, “Almanya'da çekilen kliplerde bu tür sahneler görüyoruz" dedi. Mustafa Güngece, yaklaşık iki saat Asayiş Şube Müdürlüğü'nde kaldıktan sonra ayrıldı.


Yetkililer Mustafa Günce ile klipte polis kıyafetleri giyerek dans eden iki Amerika uyruklu mankenin olayla ilgili ifadelerinin alınması için aranmaya başlandığını belirtti. Yurtdışında olduğu tespit edilen mankenlere tebligat gönderilerek ifade vermeleri için Türkiye'ye gelmeleri istenecek.

aktif haber

Videoyu izlemek için linki tıklayınız.


http://www.kralmagazin.com/news_detail.php?id=154018