Demet Akalın, Eski Eşi Oğuz Kayhan'la Uludağ'da Stres AttıFestivaller ve Eğlencelerin Eksik Olmadığı Uludağ, Ünlüleri Ağırlamaya Devam Ediyor. "Kış Festivali 2008" Kapsamında Uludağ'da Konser Veren Ünlü Popçu Demet Akalın, Eski Eşi Oğuz Kayhan'la Birlikte Kar Üzerinde Yürüyüş Yapıp Stres Attı.
Resmi büyütmek için tıklayın


Festivaller ve eğlencelerin eksik olmadığı Uludağ, ünlüleri ağırlamaya devam ediyor. "Kış Festivali 2008" kapsamında Uludağ'da konser veren ünlü popçu Demet Akalın, eski eşi Oğuz Kayhan'la birlikte kar üzerinde yürüyüş yapıp stres attı.

Grand Yazıcı Otel'deki konseri öncesi zirvenin tadını çıkarmak için Oğuz Kayhan'la birlikte kendini dışarı atan Akalın, eski eşiyle birlikte el ele uzun süre yürüyüş yaptı. Kayhan ve organizatör bir arkadaşı ile birlikte Le Chalet Kafe'de oturan Akalın, hayranlarına imza dağıttı. 1 hafta boyunca devam edecek konser programlarında Grand Yazıcı Otel'de bu gece Demet Akalın konser verirken, aynı saatlerde bir GSM operatörünün organizasyonuyla Serdar Ortaç da sahne alacak. 12 Şubat salı gecesi popçu Bengü

Grand Yazıcı'da, 13 Şubat Çarşamba gecesi ise Rober Hatemo Uludağ'da konser verecek.
sondakika.com