Türkiye Yaprak Dökümü'nü izledi

Dün akşam TV başında oturan her 100 kişiden 49'u Kanal D'nin müthiş dizisi Yaprak Dökümü'nü izledi.


Yaprak Dökümü'nün fotoğrafları için tıklayın...
İşte Fikret ile Tahsin'in beklenen sahnesi...
Kanal D’nin, yediden yetmişe herkesçe büyük bir beğeniyle izlenen, reyting rekortmeni dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü, milyonları ekran başına kilitledi ve yine birinci oldu. Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Caner Kurtaran ve Deniz Çakır’ın oynadıkları sevilen dizisi “Yaprak Dökümü”nün Çarşamba günü ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 22.0 reyting ve yüzde 48.5 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de yüzde 21.0 reyting ve yüzde 44.3 izlenme payı ile yine günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu.
Leyla ile Necla’nın hesaplaşması
Dizinin önceki akşam ekrana gelen bölümünde; beklenen fırtına sonunda koptu ve Necla ile Leyla’nın hesaplaşması evde büyük olay oldu. Ali Rıza Bey ve ailesini bundan sonra nelerin beklediğinin yanıtı ise dizinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni bölümüne kaldı.
Kanal D Ana Haber Bülteni yine birinci
Mehmet Ali Birand yönetiminde ekrana gelen Kanal D Ana Haber Bülteni de,Tüm Kişiler’de yüzde 8.8 reyting ve yüzde 22.9 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 8.8 reyting ve yüzde 24.6 izlenme payı ile haber bültenleri arasında yine ilk sırada yer aldı.
Hürriyet