Gözyaşı dolu final

Sinan DOKER Star TV'de 10 haftadır yayınlanan "Hayalin İçin Söyle" yarışması, hüzünlü bir finalle milyonları ekran başına topladı.

Finalistlerden Adem birinci olurken, üç hafta önce elenen Hülya'nın tesellisi de Tatlıses'in hediye ettiği ev oldu.
Muazzez Abacı, İbrahim Tatlıses ve Seda Sayan'ın jüri üyeliği yaptığı "Hayalin İçin Söyle" yarışmasının finali, önceki akşam Star TV'de ekrana geldi. Yarışma sırasında Kuzey Irak'ta şehit düşen 5 askerimizin haberi gelince, jüri üyeleri, sunucular ve yarışmacılar hüzünlü anlar yaşadı. Bu haber üzerine yarışmanın sonunda sahneye çıkarılması planlanan dansöz de canlı yayına çıkarılmadı.
MUTLU SON
Yarışmanın final gecesinde, eşi Hicran'ın eline protez taktırmak hayali olan Adem birinci oldu. Yarışmacı Adem, eli olmayan eşi Hicran ve koçu Gülden Karaböcek'e sarılarak ağladı.

Mutluluk anları
Birinci olan Adem, eşi Hicran'ın eline protez taktıracağı için büyük mutluluk yaşarken (üstte sağda), Hülya da hayalini kurduğu eve kavuştu (üstte solda).
Adem'in eşine önümüzdeki hafta Ankara'da 70 bin lira değerinde protez el ve parmaklar takılacak.
HÜLYA'YA EV
Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, çok destek verdiği ancak Üç hafta önce yarışmadan elenen Hülya'ya bir ev hediye ettiği öğrenildi. Tatlıses'in Gebze'de 76 bin YTL'ye 3 oda 1 salon ev aldığı, 5 bin YTL'de harçlık verdiği öğrenildi. 25 yaşındaki finalist Hülya'nın, bir kaç yıl önce öldürülen eşinden üç çocuğu bulunuyordu.hürriyet kelebek