Popstar Alaturka"da birlikte jüri üyeliği yaptığı Ebru Gündeş'e "nikahsız" olarak çocuk yapabileceğini söylemesi, şaşkınlık yarattı.


Türk Sanat Müziği'nin ünlü sanatçısı Bülent Ersoy'un, "Popstar Alaturka"da birlikte jüri üyeliği yaptığı Ebru Gündeş'e "nikahsız" olarak çocuk yapabileceğini söylemesi, şaşkınlık yarattı.
Pazar akşamı yayınlanan "Popstar Alaturka" yarışmasının jüri üyesi Bülent Ersoy, söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Jüri üyelerinden Ebru Gündeş ile yapımcı ve sunucu Osmantan Erkır'a, "nikahsız" olarak çocuk yapabileceklerini söyleyen Bülent Ersoy, boşanmak üzere olduğu eşi Armağan Uzun'u düşündükçe sinirlerinin bozulduğunu belirtti.
Nikaha gerek yok
Kuzey ırak'taki harekatta şehit olan askerlerimizin yasını tutmak için programı yayına koyup koymama konusunda kararsızlık içinde olduğunu söyleyen yapımcı Osmantan Erkır'ın sözlerine, jüri üyesi sevgilisi Ebru Gündeş destek oldu.

Gündeş'in, "Eğer benim bir çocuğum olsaydı, onu askere gönderirdim" sözlerini duyan Bülent Ersoy'un, "Siz zaten evlisiniz, bir tane çocuk yaparsınız olur biter" demesi herkesi şaşırttı.
4 Mart'ta resmen dulum
Bülent Ersoy'un, yarışmacı Ercan'ın anneannesiyle yaptığı konuşma da, geceye damgasını vuran bir başka olaydı. İsmi Hanım olan anneanne, torununun söylediği parça sonrası jüri üyelerine iltifat yağdırarak ilgilerini çekmeyi başardı. Bunun üzerine jüri de bulunan ünlü sanatçılar anneanneyi sahneye davet ederek kendisi ile canlı yayında sohbet ettiler. Kendisine has Karadeniz şivesi ile dikkat çeken ve espirili konuşması ile keyif veren Hanım dul olmasından dolayı Bülent Ersoy'un ilgisini çekti. Bülent Ersoy, "Ben de 4 Mart 2008'den itibaren dulum, seninle programdan sonra oturup konuşalım. Ne olacak bilmiyorum sinirlerim çok bozuk. Gitti, gitti gitti" dedi.
Baba'dan cip
Gecenin bir diğer dikkat çeken olayı ise, ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre'ye olan hediyesiydi. Gecebay, hayat arkadaşı Sevim Emre'ye son model bir BMW X5 hediye etti. Sevim Emre'nin isminin ve soy isminin baş harflerinden oluşan aracın plakasının önümüzdeki günlerde teslim edileceğinden dolayı aracına daha sonra kavuşacak olan Emre çok mutlu.

hürriyet magazin.com