Hamdi Bey bulundu
28 Şubat 2008 Perşembe 08:35
Var mısın Yok musun'da Acun kadar ilgi çekti. Hamdi Bey'in kim olduğu ortaya çıktı. Gizemli bankacı tanıdık bir isim..


Yeni Aktüel dergisi, "Var mısın Yok musun" yarışmasının gizemli "banka müdürü" Hamdi Bey'i buldu: Acun Firarda'nın eski kameramanı Birol Doğan.. Hamdi Bey'in gerçekten para teklif edip etmediği soru işareti. Çünük Birol Doğan bu soruya cevap vermedi.

Özsel Tortop, TV dünyasında yaptığı araştırma sonucunda, "Hamdi Bey"in aslında Acun Ilıcalı'nın "Acun Firarda" adlı programında kameramanlığını yapan Birol Doğan olduğunu öğrendi.

Asıl görevi stüdyo şefliği

40 yaşında olan Birol Doğan, Ilıcalı'nın yedi yıllık arkadaşı. Kameramanlıktan gelen teknik bir eleman. "Var Mısın Yok Musun"da asıl görevi stüdyo şefliği. Ancak yarışmacılarla sürekli ilişki içinde olduğu için "Hamdi Bey" olduğunu gizlemek zorunda kalıyor.

"Yarışmacıların çekimlerde giydikleri elbiselerin renklerinden, konuşma şekillerine kadar her şeyle ilgileniyorum. Küçük ölçekli bir şirketiz; her işi başka elemanın yapması söz konusu değil" diyor. "Hamdi Bey kim" diye soran yarışmacıları ise "O bir bilgisayar yazılımı" diye cevaplıyor.

Hamdi Bey'in cevaplamadığı soru

Peki Birol Doğan gerçekten telefonda bir bankacı gibi yarışmacılara para teklif ediyor mu? Yoksa tek görevi Acun Ilıcalı'ya yayın sırasında telefon açmak mı? Birol Doğan işte bu soruya cevap vermek istemiyor.
İNTERNETHABER