Tuğba'dan Dayak İtirafı
Resmi büyütmek için tıklayın Tuğba Özay, Cezaevi Çıkışı İlk Kez Canlı Yayına Katıldı. Özay, İçeride Kaldığı Günleri ve Orada Yaşadıklarını Anlattı.

Tuğba Özay, CEZAEVİ ÇIKIŞI İLK KEZ CANLI YAYINA KATILDI. ÖZAY, İÇERİDE KALDIĞI GÜNLERİ VE ORADA YAŞADIKLARINI ANLATTI. Tuğba Özay, cezaevi çıkışı ilk kez canlı yayına katıldı. Özay, içeride kaldığı günleri ve orada yaşadıklarını Kanal D'de yayınlanan 'Dobra Dobra' programında anlattı.


Ayrılmak isteyince kendisini tehdit eden eski sevgilisi Akın Büyükoğlu ile görüşmesi için gönderdiği iddia edilen Yaşar Öz'ün adamı Abdülcabbar Kibaroğlu'nun Akmerkez'de vurulmasının ardından hapse giren Tuğba Özay, canlı yayında yaşadıklarını anlattı. Özay, Büyükoğlu'yla ilgili şunları söyledi: 'Bana ağlayarak aşkını ilan etti. Hiçbir kadın böyle bir durum karşısında 'ben etkilenmem' diyemez. Başka tekliflerle geldi, evlilik teklifiyle geldi. Bana böyle bir teklifle gelmesi beni çok şaşırtmıştı. Evliydi ama evli gibi değildi. 'Zaten uzun süredir bitmiş bir şeydi' dedi. Aslında o insanları da zor durumda bırakmak istemiyorum. Yaşandı, olmaması gerekiyordu, herkes üzüldü, bu nedenle çok büyük sıkıntılar yaşandı. Onun ailesi biliyordu. Ben içeri girdiğimde çok kişi yalan yanlış şeyler konuştu, ama çok da fazla detaya inmek istemiyorum bu konuda.'
Dayak itirafı
Özay, eski sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan dayak yiyip yemediğini yönündeki soruya da, 'Bu sadece benim başıma gelen bir şey değil. Yaşamıyorum desem de hemen her kadın yaşıyor. Ataerkil bir toplumdayız. Kimse konuşmak istemediğinde gizler söylemez. Seninki daha şiddetlidir, benimki başka boyuttadır. Karşındaki kavun değil ki, koklayasın. Yazık onları tekrar deşip gündeme getirmek istemiyorum' yanıtını verdi.
Özay, mutluluğu artık hak ettiğini çünkü yaptığı tüm hataların bedelini ödediğini söyleyerek, 'Yaşadığım ilişkilerden pişmanım dersem kendime ihanet etmiş olurum. Ama yine de başımı öne eğecek bir şey yapmadım. Tabii ki hatalarım da var. Bu yüzden sevenlerimden, ailemden özür dilerim. Ama ben tüm hatalarımın bedelini en ağır şekilde zaten ödedim' dedi.
Canlı yayında sürpriz Tuğba Özay'ın cezaevinde tanıştığı Gariban lakaplı bir cezaevi arkadaşıyla Yabancılar Koğuşu'nda aynı koğuşta kaldığı Azeri Metaret isimli cezaevi arkadaşını karşısında görünce çok şaşırdı. Bir süre önce tahliye olan Metaret ile uzun uzun sarılan Özay'ın gözleri doldu. (Gecce.com)